Opel Monza Konsept Türkiye'ye Geliyor!

0
0
0
0
0
Opel'in bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi duran arabası Monza Consept, İstanbul'a geliyor.
Alman otomobil devlerinden Opel, önümüzdeki günlerde İstanbul'a damgasını vurmayı planlıyor. 22-31 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek Autoshow'un gözdelerinden biri büyük ihtimalle Opel olacak.

Bunun sebebi de, daha önceden Frankfurt Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkan ve sektörde müthiş bir ilgi çeken Opel Monza Consept. Kapıları yukarı doğru açılan ve genel dizayn olarak son derece fütüristik duran araç, İstanbul Autoshow'da görücüye çıkacak.Aracın ''heykelci tasarım, Alman mükemmeliyetçiliği ile buluştu'' felsefesi üzerine oturtulan tasarımı, akıcı çizgileriyle ön plana çıkmakta. Özellikle kaput ve farların bulunduğu ön paneldeki karakteristik yenilikler, Opel Monza'yı oldukça dinamik göstermekte.

Ancak aracın şüphesiz en dikkat çeken yeri, iç paneli. Kokpit bölümünde bulunan LED ekranlı panel, hem otomobille ilgili verilere en iyi şekilde hakim olmanızı sağlıyor hem de dekoratif anlamda müthiş bir görünüm sunuyor.
 


22-31 Mayıs tarihleri arası, Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek İstanbul Autoshow'da, Opel Monza Consept'i yakından görebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0