• Anasayfa
  • Otomobil
  • Otomobil Fuarından Porsche 918 Spyder Çalan Çılgın Hırsız!

Otomobil Fuarından Porsche 918 Spyder Çalan Çılgın Hırsız!

0
0
0
0
0
Milyon dolarlık Porsche 918 Spyder'ı çalmak isteyen hırsız, resmen bunu yapmak için akıllara en son gelecek bir yeri seçti; otomobil fuarı.
Hayatını GTA gibi yaşayan insanların çeşitli konularda oldukça garip girişimleri olduğuna daha önceden şahit olmuştuk. Haberimize konu olan arkadaş da bu kişilerden biri.

22 yaşındaki Francisco Gonzalez-Velasquez, Salt Lake'deki Porsche fuarına katılan ve fuar alanında Porsche'nin en sağlam canavarlarından 918 Spyder'i kullanmaya hak kazanan birkaç şanslı kişiden biriydi. Ancak tam bir otomobil tutkunu olan Velasquez, deneme sürüşü için araca bindiğinde bilinçaltında yatan GTA oyuncusu ortaya çıkmış. Fuar alanında deneme sürüşü için ayrılan bölümün dışına çıkan, ardından da basıp giden Velasquez'in adrenalin dolu bu kaçamağı 5-6 saat civarında sürmüş. Yetkililerin ihbarı üzerine harekete geçen polis, fuar alanına pek de uzak sayılmayacak bir yerde Velasquez'i yakalamayı başarmış.

Yakalanan Velasquez, hırsızlık suçu ile tutuklanmış. Aracın herhangi bir hasar almamış oluşu ve sağlam şekilde geri dönemesi, belki Velasquez'in alacağı cezayı hafifletebilir.Sanıyoruz bu kaçamağın ardından Velasquez, bir hastanenin önünde spawn'lanıp, 3 yıldıza çıkmış aranma seviyesi yeniden sıfıra inmiş bir şekilde tekrar dolaşmayı bekliyor...
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0