• Anasayfa
  • Otomobil
  • Her Zevke Uygun 2 Kişilik Şık Şehir Arabalarından Hangisini Seçerdiniz?

Her Zevke Uygun 2 Kişilik Şık Şehir Arabalarından Hangisini Seçerdiniz?

3
1
0
0
0
Günümüzde bir sürü araba modeli çıkıyor. Her bir amaç için ayrı araba modelleri üretiliyor. Sizler için 2 kişilik en güzel en şık ve en farklı araba modellerini araştırdık.
2 kişilik araba modelleri hayatımızda iyice yer tutmaya başladı. Eskiden sadece filmlerde ve oyunlada gördüğümüz araba modelleri artık hayatımızda yer edinmeye başladı. Özellikle yeni evli çiftler için birebir olan bu arabalar oldukça da kullanışlı. Bizler de sizler için en farklı en şık en farklı modelleri araştırdık. Sürücüler böyle modelleri tercih ederler mi bilmiyoruz ama bizler şimdiden hayran olduk bu arabalara.

İlk arabamız oldukça farklı. Klasik kasalı olarak alıştığımız araba modelinden ama kasası yok ve sadece 2 kişilik.Araba yarışlarını ve hızı seviyorsanız bu arabamız tam size göre. Yarış arabası modunda ve 2 kişilik. Park sorunu da çekmezsiniz. Her yere rahatlıkla girer.Eğer sıkı bir GTA oyuncusu iseniz bu arabamız sizin için çok şey ifade eder. GTA tank hilesindeki arabaya benzer tankımsı bir arabamız. Arabamız ateş etmiyor ve sadece 2 kişilik.İlla ki ben kasalı arabadan şaşmam ama park edecek yerim yok diyenlerdenseniz bu arabamız tam da size göre. Hem kasası var hem de 2 kişilik. Daha ne olsun?Bu arabamız size neyi ifade eder bilmiyoruz ama eğer sıkı bir Geleceğe Dönüş ( Back To The Future) hayranıysanız bu arabamız tam da size göre. Filmdeki arabanın hemen hemen aynısı sadece 2 kişilik ve boyut olarak oldukça küçük.Batman hayranları vardır aramızda. Batman'in mini arabası işte burada. Oldukça şık ve sevimli değil mi?Ben klasikleri severim diyenlerdenseniz bu arabamız sizin için. Klasik tarzda ve sadece 2 kişilikBu sevimli sarı civcive ne dersiniz? Böylesini eminim görmemişinizdir. Şahsen benim favorim. Klasik ve tamamen orijinal.Ben 4X4 hayranıyım ama o kadar büyük arabayı park edecek diyenler varsa işte size de güzel bir arabamız var. Hem 4X4 hem de mini. Son olarak sizler için videomuz var. Videomuzda bu araçların çok daha fazlasını görebilirsiniz.
 

 
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0