​Özel Yapım 960 Beygirlik Ford Mustang!

0
0
0
0
0
Modifikasyon üstadı Ringbrothers, 1965 model Ford Mustang'i güncelleyerek ortaya çok daha müthiş bir canavar çıkardılar.
Eğer Ringbrothers'ı hiç duymadıysanız, muhtemelen bu haberimizden sonra Google'a girip ''kimmiş bunlar?'' diye aratacaksınızdır. Wisconsin'de küçük bir tamirhaneleri bulunan Jim ve Mike Ring'in başında olduğu Ringbrothers, tamir işlerinin yanı sıra her sene yaptkları özel yapım arabalar ile de sık sık gündeme gelmekte.

İkilinin son yaptığı özel otomobil ise, muhtemelen birkaç dakika gözlerinizi ayıramadan süzeceğiniz ve derin derin iç çekeceğiniz cinsten. Modifikasyon konusunda uzman olan Ringbrothers, hali hazırda efsane olan 1965 model Mustang'i çok daha efsane bir şeye çevirmiş.Ringbrothers tarafından ''Espionage'' lakabı verilen Mustang, tamamen karbon fiber gövdeden oluşmakta. 959 beygirlik V8 motora sahip olan Espionage, 1163 Nm tork üretmekte. Ekibin katılacağı özel bir şov için tasarlanmış olan Espionage, bu şov için hazırlandığından satışı gibi bir durum söz konusu değil. Yani Ringbrothers'ın bu canavara ne kadar fiyat biçebileceği muamma.Kaynak: DigitalTrends
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0