• Anasayfa
  • Otomobil
  • Porsche GT3'ün Önünü Kesen Katarlı Şeyh, Ferrari'sinin Motorunu Patlattı!

Porsche GT3'ün Önünü Kesen Katarlı Şeyh, Ferrari'sinin Motorunu Patlattı!

0
0
0
0
0
Porsche GT3'ün Önünü Kesen Katarlı Şeyh, Ferrari'sinin Motorunu Patlattı!
Aralarında muhtemelen bir olay yaşanan ve Porsche GT3’ün önünü LaFerrari marka otomobiliyle kesen Katar şeyhi, aracı fazla zorlamış olacak ki motorunu patlattı.
İlk olarak 2013’te Cenevre Otomobil Fuarı’nda duyurulan 6. nesil Ferrari modeli LaFerrari, 1.7 milyon dolara varan fiyatıyla doğal olarak çoğu kişinin sahip olamayacağı bir otomobil. ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı ve zenginliğiyle bilinen Beverly Hills şehrinde buna benzer araçlar görmek, çok da beklenmedik bir şey değil. Fakat gece hayatı dışında sakinliğiyle bilinen bölgede geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay, haber kanallarına kadar konu olmuş.

Videoda da göreceğiniz üzere LaFerrari marka otomobiliyle sokağın başında Porsche GT3’ün önünü kesen Katarlı şeyh, daha sonra GT3’ü peşine takarak Beverly Hills sokaklarına kısa süreli bir GTA V oyun heyecanını yaşatıyor. İşin ilginç kısmı ise bu yarışa dayanamayan LaFerrari, (ismi de Le Cola gibi çakma duruyor zaten) motorundan gelen dumanlar arasında park ediliyor. Sonrasında ise klasik ABD polis ekiplerinin yavaş ve kendilerinden emin tavırlarla gelip ‘neler oluyor burada dostum’ tripleri yaşanıyor.
 

Bu olayın yaşanmasının ardından LaFerrari’nin Devlet Bakanlığı’na kayıtlı olmadığı ortaya çıkıyor ve Katarlı şeyhin arabasıyla birlikte ülkeyi terk etmesi isteniyor. (adamlarda para a4 kağıdından daha fazla olduğu için yasal olmayan işleri de rahat rahat yapabiliyorlar)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0