Puma, BMW'nin Konsept Otomobili GINA'yı Ayakkabı Yaptı!

0
0
0
0
0
Spor giyim markası Puma, BMW'nin efsane konsept otomobili GINA Light Visionary Model'den esinlenerek bir spor ayakkabı üretti. BMW - Puma işbirliği ile ortaya çıkan ayakkabı konsept otomobilin çizgilerini yansıtıyor.
Farklı sektörlerden iki ünlü Alman markası ortak bir proje çerçevesinde bir araya geldi. Spor giyim markası Puma, Alman otomobil devi BMW’nin GINA adlı konsept aracından esinlenerek bir spor ayakkabı üretti. BMW tasarım ekibi DesingWorks ile birlikte çalışan Puma, GINA Light Visionary Model’in tasarım çizgilerini “Disc” adlı ayakkabıya yansıtmayı başardı.

 BMW Logosu Dikkat Çekiyor!

2008 yılında ortaya çıkarılan GINA Light Visionary Model’in keskin ve pürüzsüz çizgileri ayakkabıya oldukça başarılı bir şekilde yansıtılmış. Konsept aracın yukarı doğru açılan kapıları da ayakkabıda klasikleşen Puma çizgileri ile sembolize ediliyor. Bağcıksız ayakkabı gerçekten de düz ve şık tasarım çizgisini yansıtıyor. Ayakkabının dil kısmına konumlandırılan BMW logosu ise markanın fanlarının ağzının suyunu akıtabilir. Fiyatı belli olmayan ayakkabı 1 Temmuz günü Puma çevrimiçi mağazası ve perakende mağazalarında satışa çıkacak. Ayakkabı ile ilgili ayrıntılara BMW blog sayfalarından ulaşabilirsiniz.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0