Görür Görmez Vurulacağınız Yepyeni Rolls Royce Dawn

0
0
0
0
0
Lüks araç denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Rolls Royce hem klasik hem de sportif tasarımı birleştiren yepyeni Dawn modelini duyurdu.
Herkese bildiğiniz araba markalarını sorsak genellikle ülkemizde de gördüğümüz Ford, Renault, Volkswagen gibi markalar duyarız. Aynı zamanda her gencin hayallerini süsleyen BMW, Ferrari, Mercedes gibi markalar da birçoğumuz için ulaşılamaz ama efsane araçlardır. Fakat bir de tamamen lüks konseptini içeren, herkesin pek bilmediği, ama zenginler arasındaki en meşhur araba markası varki o da Rolls Royce.

Rolls Royce, sürekli klasik eski tip araç tasarımlarını günümüze uyarlayarak ultra lüks araçlar üreten bir firma olarak dikkat çeker. Günümüzde Phantom, Ghost ve Wraith modelleri ile piyasada olan RR, şimdi de hem klasik hem de sportif bir modelini duyurdu. Adı "Dawn""Şafak" olarak Türkçesini söyleyebileceğimiz araba Cabrio bir araç. Yani üstü açılıp kapanabiliyor. Wraith ve Ghost modellerinden ilham alınarak üretilen bu günümüz efsanesi aracın sloganı ise "Üretilen gelmiş geçmiş en seksi Rolls Royce" olarak lanse ediliyor. İçinde bir touchpad barındıran RR Dawn'da iDrive desteği de sunabileceği söyleniyor. 6.6 litrelik V-12 motoru da tamı tamına 563 beygir güç üretebiliyor. 4.9 saniyede 100km'ye çıkan RR Dawn'ın özellikle arkada yolculuk edecekler için geniş mi geniş, rahat mı rahat alanı bulunuyor.Biraz makinaların katkısı da elbette olsa da el işçiliği ile eklenen ahşam ve deri döşemeler de RR markasının şeklini ortaya koymasına yardımcı oluyor. Şimdi başlasak öve öve bitiremeyeceğimiz arabanın fiyatı da belli değil, yani siz alacaksanız iletişime geçiyorsunuz onlar size söylüyorlar. (O derece zenginlik gerek yani) Konfigürasyon kısmında ise oldukça özelleştirilebilir olan aracı buradaki bağlantıdan zevkine ve boşa zaman harcamak adına takılabilirsiniz. (Benim konfigürasyon yapacak yüreğim bile yetmedi)0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0