• Anasayfa
  • Otomobil
  • Eski Tip Arabaları Kartonlarla Süper Araçlara Çevirdiler

Eski Tip Arabaları Kartonlarla Süper Araçlara Çevirdiler

2
0
0
0
0
Hollanda'nın Amsterdam kentinde yaşayan Max Siedentopf isimli bir sanatçı farklı bir yöntem deneyerek bir gecede eski tip otomobilleri kartonlarla süper otomobil görünümü verdi.
Hepimizin hayalinde süper otomobil dediğimiz pahalı ve canavar araçlar vardır. Birçok insanın BMW M serisi, Nissan GTR, Porsche vb araçlar hep hayallerini süsler. Ancak "Hayaller-Hayatlar" mottosu gibi birçoğumuz da ucuz araçları satın alma veya ikinci el eski tip araçlardan almak durumunda kalıyoruz. Tabii bu sadece ülkemize özel değil, buna örnek ise Hollanda'dan geldi.

Hollanda'nın başkenti olan Amsterdam'da yaşayan sanatçı Max Siedentopf farklı bir çalışma yaparak bir gece Amsterdam'daki birçok eski tip otomobilleri kartonlar ile süper arabalara çevirdi. "Slapdash Supercars" adını verdiği bu çalışmaları (TR; baştan savma süper otomobiller) komik ve eğlenceli olduğu bir gerçek.Ancak bu arkadaşın çalışmaları sabah olduğu zaman sahipleri tarafından nasıl karşılandı o da merak konusu. Şahsen bazılarının gülüp geçtiğini, bazılarının ise sinirlendiğini tahmin ediyorum. Hatta ben olsam kartonları sökmeden o şekilde takılırdım.Sonuç olarak büyük ihtimalle bu paralı ve parasızlık arasındaki farka gönderme yapan Max güzel bir iş çıkardığını söyleyebiliriz. Hatta ne kadar başarılı olduğunu dünyanın birçok yerinde bu çalışmaların paylaşılması olarak gösterebiliriz. Helal olsun diyelim.Ayrıca merak ediyorsanız Max'in tüm çalışmalarını buradaki bağlantıdan görebilirsiniz.

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0