• Anasayfa
  • Otomobil
  • Gezmeyi Sevenler İçin Muhteşem Bir Minivan: Suzuki Air Triser

Gezmeyi Sevenler İçin Muhteşem Bir Minivan: Suzuki Air Triser

9
1
0
0
0
Özellikle festivalden festivale koşanlar için oldukça hoş bir tasarıma sahip olan Suzuki Air Triser geçmişin efsane minivanı Volkswagen T2'a benzerliği ile göz dolduruyor.
80-90'lı yıllarda festivallerde sıklıkla görünen ve o zamanın en efsane minivanı olan Volkswagen T2'nin yenileneceğinden sizlere buradan bahsetmiştik. "Hippi mininüsü" olarak adlandırılan VW T2, özellikle yapılan farklı dizaynlar ile göz dolduran bir araçtı ve yeni versiyonu beklenilen bir minivan olarak dikkat çekmekteydi. Volkswagen bu modelini yenilemeyi düşünedursun aynı konsepte sahip ve yenilikler ile göz kamaştıracak bir minivan Tokyo Otomobil Fuarı'nda ortaya çıkacak.

Suzuki tarafından üretilen Air Triser adlı yeni minivan yenilikçi tasarımlı bir Volkswagen T2 olarak dikkat çekiyor. Bu sevimli yapısı ile dikkatlerini toplayan Suzuki Air Triser üç sıralı ve şirin bir tasrıma sahip. 1,4 litre benzinli motordan güç alan Air Triser 4200mm x 1695mm x 1815 mm boyutlarında minicik bir yapıda olacak.Çift renkli, LED aydınlatması, ters kapıları, 3 sıralı koltuklarının hareket edebilmesiyle farklı koltuk ve yatak dizaynları yapabildiğiniz bu minivan aslında kompakt bir karavan görevi görüyor. Oldukça konforlu görünen Suzuki Air Triser bir ay sonra lanse edilecek ve biz de tüm detaylarını bu vasıta ile sizlere aktaracağız. Ancak gerçekten hoş bir araç olduğuna şüphe yok.Aşağıda koltukların düzenlenmiş halini de görebilirsiniz. Oldukça geniş olduğu da gözlerden kaçmıyor.

9
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
1
0
0
0