Telefonun Yok Ama Volvo Araban Varsa Üzülme: Spotify Artık Volvo'da!

0
0
0
0
0
Telefonun Yok Ama Volvo Araban Varsa Üzülme: Spotify Artık Volvo'da!
Popüler müzik akış servisi Spotify kullanıldığı platformları genişletiyor. Akıllı telefonlardan tabletlere, PC'den PlayStation'a kadar birçok ortamda kullanılan servis şimdi de yerleşik olarak Volvo araçlara geliyor.
Popüler müzik servisi Spotify kullanıldığı platformları genişletmeye devam ediyor. Mobil cihazlardan masaüstü sistemlere (ve hatta oyun konsollarına) kadar kadar birçok ortamda kullanılabilen servis şimdi de otomobil sektörüne giriş yapıyor. Engadget sitesinin haberine göre, her ikisi de İsveç merkezli olan Volvo ve Spotify şirketleri bu alanda ortaklığa imza attı.

 Spotify Hangi Volvo Modellerine Gelecek?

Ortak çalışma sonucunda,  Spotify uygulaması Volvo’nun XC90 SUV, S90 sedan ve V90 vagon modellerine bahar aylarında gelecek. Uygulamayı yerleşik olarak barındıracak Volvo modellerinde ayrıca bir mobil cihaza ihtiyaç duyulmadan müzik akış servisinden yararlanılabilecek. 

 Spotify Uygulamasının Yerleşik Olması Ne Sağlıyor?

Küçük bir yenilik gibi görünen bu durumun aslında hem yol emniyetini hem de sürüş kalitesini artıracağını söyleyebiliriz. Çünkü, uygulamanın yerleşik olarak sunulması, mobil cihaz üzerinden kontrol ihtiyacını ortadan kaldıracak ve aracın kontrol paneli üzerinden işlem yapılabilecek. Ayrıca, şahsen beni deli eden ve büyük bir kullanım zorluğu getiren bluetooth eşleştirme zorunluluğuna da son verecek.
 
 

 Çuvalla Para Verip Volvo Alsan da Spotify Ücretli!

Volvo araba satın alma fikri şu an için sadece hayallerimi canlı tutmaya yarasa da, premium Spotify aboneliğim çoktan var. Bunu söylüyorum, çünkü çuvalla para verip Volvo araba alabilsem de ücretli Spotify aboneliğim yoksa bu yeni özelliği kullanamayacağım. Özetle, Volvo’lardaki Spotify’in premium abonelik gerektirdiğini de aktarmış olalım. Bakalım Spotify daha başka hangi ortamlarda karşımıza çıkacak?
Kaynak : http://www.engadget.com/2016/02/23/volvo-spotify-app/
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0