• Anasayfa
  • Otomobil
  • Tesla Model 3 İçin Depozito Ödemek İsteyenler, Mağaza Önünde Sabahladılar!!

Tesla Model 3 İçin Depozito Ödemek İsteyenler, Mağaza Önünde Sabahladılar!!

0
0
0
0
0
Gelecek sene teslim edilecek Tesla Model 3'e depozito ödemek isteyen yüzlerce kişi Tesla mağazasının önünde sabahladı.
Tüm sektörlerde rekabetin ve çekişmenin olduğunu biliyoruz ancak bu sektörlerden bazıları, diğerlerine göre çok daha ilginç müşterilere sahipler. 

Tesla'nın yeni aracı olan Model 3, daha satışa sunulmadan yüzlerce kişinin dikkatini çekti. Elektrikli araç üreticisinin gelecek seneye kadar sahiplerine göndermeyeceğini üstüne basa basa belirttiği Model 3, depozito kabul gününde yüzlerce kişinin kapı önünde sabahlamasını sağladı. Büyük Tesla mağazalarının bulunduğu Dublin ve Kaliforniya gibi yerlerde sabahlayan müşteriler, Apple Store'ların önünde görmeye alışık olduğumuz görüntülerin aynısının elektrikli araba satışında da yaşanabileceğini bizlere gösterdiler.Tesla'nın en ucuz otomobili olacak olan Model 3, 35.000 dolar satış fiyatına sahip olacak. Kapıda sabahlayan müşteriler, 2017 senesinde satışa sunulacak olan bu otomobile 1000 dolarlık depozito vermek için orada bulunduklarından bahsettiler. İşin ilginç yanı ise Model 3'ün resmi görsellerinin daha paylaşılmamış olması. Yani kapıda bekleyen kalabalık, görmedikleri bir aracı satın almak için depozito bırakıyor (haberdeki fotoğraflar gerçek araca ait değildir).
 

Live from the line at Tesla in Dublin where 100 are in line to buy a car, the Model 3, we haven't seen yet.

Robert Scoble tarafından gönderildi 31 Mart 2016 Perşembe


Kalabalıktan birisiyle röportaj yapan teknoloji yazarı Robert Scoble "görmediğiniz bir aracı neden satın almak istiyorsunuz" sorusunu sormuş. Bekleyen kişinin verdiği cevap ise "Tesla'yı otomobillerin iPhone'u gibi görüyorum" olmuş.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0