• Anasayfa
  • Otomobil
  • Tokyo Motor Show'da Sergilenen Geleceğin Muhteşem Otomobilleri #1

Tokyo Motor Show'da Sergilenen Geleceğin Muhteşem Otomobilleri #1

0
0
0
0
0
Tokyo'da düzenlenen 45. Motor Show etkinliğinde sergilenen birbinden efsane otomobil ve motorları sizler için sıralıyoruz.
Fuar konusunda en önde etkinliklerden biri olan Tokyo Motor Show, yani Tokyo Otomobil Fuarı bu sene 44. yılını kutluyor. Neredeyse hepimizden bile büyük olan bu etkinlikte sergilenen birçok satın alınabilir araçlar olsa da asıl ilgi çekici tarafı her zaman geleceğin araçları olmuştur. Konsept olarak gösterilen birçok araç bizlere geleceği göstermekte ve ileride nasıl araçlar kullanacağımız hakkında bir ipucu, hatta bir spoiler vermiş oluyor.

Tokyo'da konsept olarak da birçok araç bulunmakta ve biz de sizlere 2 part halinde bunları sunacağız. Şimdi ise ilk partımız ile bu işe başlıyoruz. Bakalım Tokyo'ya gitmesek de görmsesek de o otomobiller bizim otomobillerimiz kafasında nasıl araçlar gördük;
 

 Nissan Vision Gran Turismo 2020

 

Gran Turismo oyunu için yapılıp sonradan kanlı canlı karşımıza çıkan araçlardan biri oldu. Harbiden muhteşem görünüyor!
 

 Mazda RX-Vision
Mazda'nın meşhur RX serisine ait bir diğer muhteşem otomobil. Adamlar yapmış aga!
 

 Mercedes-Benz Vision Tokyo
Mercedes-Benz'in de defalarca haberini yaptığımız şaheseri karşımızda! Geleceğin otomobili dediğimizde de hep aklımıza bu tarz şeyler geliyor olması muhtemel.
 

 Nissan IDS
İlk defa Tokyo'da gösterilen Nissan IDS de oldukça fütüristik bir tasarım ile karşımıza çıktı. Keskin hatları falan muhteşem olmuş.
 

 Subaru Impreza 5 Door Concept
Subaru'nun en sevilen modellerinden Impreza için hazırlanan 5 kapılı konsepti de keskin hatlarıyla dikkat çekmekte. Bu da demek oluyor ki gelecekte de Impreza bizlerle olacak.
 

 Toyota FCV Plus
Fuar'ın en ilginçlerinden biri olan FCV Plus yine bir geleceğin aracı olduğunu fazlasıyla hissettiriyor. Hatta bu uçan araba hissi yarattı nedense bende..
 

 Toyota Coms Connect
Transformers sevenler koşun! İleride böyle bir arabaya sahip olabilirsiniz! Nasıl mı? Yukarıdaki aracın bir de aşağıdaki haline bakınız :)Muhteşem değil mi ? Bizce öyle de!
 

 Daihatsu Noriori
Geleceğin ilginç veya süper otomobillerini görüp minibüslerini görmemek olmaz. Toplu taşıma araçları da ileride bu tarz olabilir bak. Demedi demeyin sonra
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0