• Anasayfa
  • Otomobil
  • Toyota'nın Lego İle Yapılmış Gibi Duran 6 Tekerli Pickup'ı Hilux 6x6!

Toyota'nın Lego İle Yapılmış Gibi Duran 6 Tekerli Pickup'ı Hilux 6x6!

1
1
0
0
0
Toyota Hilux, farklı tasarımının ona verdiği kaba görünüme rağmen son derece şık bir iç tasarıma ve güçlü özelliklere sahip.
Otomativ sektörünün en yenilikçi ve en büyük markaları arasında yer alan Toyota, yeni araçlarıyla ve sunduğu konseptleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son olarak çok az türde araç modelinin bulunduğu ve sınırlı sayıda aracın üretildiği 6x6 pickup araçların sektörüne giriş yapmaya karar veren Japon otomotiv devi, bu sektörde sergileyeceği 6x6 aracını tanıttı. Diğer 6x6 araçlara göre çok daha kaba ve sağlam bir dış görünüşe sahip olan Toyota'nın yeni modelinin adı Hilux. Toyota Hilux, Almanlar tarafından üretilen Mercedes-AMG G63 6x6 modelinin tanıtılmasının ardından Bulgaristan'da üretildi ve Mercedes'in bu aracına meydan okumaya hazır.Temel olarak Toyota tarafından üretilmemiş Hilux, Bulgaristan'da bulunan Vromos adındaki bir firma tarafından üretildi. Üretim ve aracın dizaynı için Toyota'dan izin almış olan Vromos adlı şirket, bu araçtan sadece bir adet üretti ve özel isteğe göre bu sayıyı çoğaltabilir. Hilux 6x6'nın eşsiz tasarımına ek olarak fazladan aks, arka kısımda bulunan katlanabilen bir yatak, acil durumda kullanılması için işaret fişekleri ve zorlu yollar için gelişmiş arazi lastiği yedekleri araca eklenmiş.

Zombilerin ortaya çıkması gibi bir durumda mükemmel hayatta kalma aracının sahip olması gereken herşeye sahip olan Hilux 6x6, maalesef Bulgaristan dışında satışa sunulmayacak.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0