• Anasayfa
  • Otomobil
  • Transformers'ın Optimus Prime'ı ve Bumblebee'si Satılıyor!

Transformers'ın Optimus Prime'ı ve Bumblebee'si Satılıyor!

3
1
1
0
0
Dünyanın en ünlü koleksiyoncularından Barrett Jackson tarafından açık arttırmayla satılan Transformers'ın iki efsanesi Optimus Prime ve Bulblebee'nin araçları fazlasıyla ilgi görüyor.

Son zamanların en sevilen bilgim kurgu filmlerinden olan Transfromers, şimdiye kadar çıkarılan 4 filmiyle de gişede oldukça yüksek rakamlara ulaşmıştı. Otomobillerden dönüşen robotları ve Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki savaşı konu alan filmin asıl yıldızı her ne kadar Sam olsa da Optimus Prime en sevilen karakteri olarak gösterilir.

Bir diğer yandan Bumblebee olarak bildiğimiz karakter de sağlam yan karakterlerden biri. Sam'ın arabası desek belki daha rahat hatırlarsınız. Peki ya bu araçlara sahip olabilirsiniz desek? Yani filmde kullanılan bire bir araçlar.23-31 Ocak 2016 tarihlerinde Scottsdale'da yapılacak açık arttırmada satılacak olan iki efsane araçtan biri 92 model Peterbilt 379, yani bildiğiniz Optimus Prime ve 1967 Camaro SS, yani Bumblebee'nin Kayıp Çağ filmindeki versiyonu olacak. Normalde efsane klasikler olan bu iki aracın bir de Transformers versiyonları olduğunu düşünürsek satılacağı paraları tahmin etmek oldukça zor.Bu arada araçlara göz atmak isterseniz hani Optimus Prime reyize buradan, Bumblebee'ye ise buradan bakabilirsiniz.

3
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
1
0
0