• Anasayfa
  • Otomobil
  • Sadece "Vınnn" Sesi Çıkartarak Golf R Reklam Filmi Yapabilirsiniz

Sadece "Vınnn" Sesi Çıkartarak Golf R Reklam Filmi Yapabilirsiniz

0
0
0
0
0
Ünlü Alman otomobil firması Volkswagen, yeni bir reklam projesi ile dikkatleri üzerine çekti. Yeni Golf R modeli için yaratılan projede yeni Golf'ün videosunu izlerken siz sesini çıkartacaksınız. Sonra da VW bunu reklam olarak yayınlayacak!
Alman otomobil firması Volkswagen'in ülkemizde en çok rastlanan üç modeli tahminimce Golf, Polo ve Beetle olmuştur. Gençler tarafından oldukça sevilen Golf'ün ise son çıkan performans varsiyonu Golf R ise birçok kişinin istediği, hatta hayallerini süslediği bir araba olarak görülmekte. (Sonuçta vergiler ile bir süper otomobil fiyatına denk geliyor ülkemizde)

Şimdi ise çocukluğumuza gelelim. Elimine aldığımız tabak, küçük tepsi vb yuvarlak şeyler ile büyüklerimize özenip araba kullanırdık. Vınnnnnnn ile hızladır, ıhıhıhıhıhıhhhhh benzeri bir sesle de yanlama yaptığımız o günlere geri döndüren yeni bir reklam projesi ise hem eğlenebilir, hem de Volkswagen reklamında oynayabilirsiniz. “Unleash Your Rrr”, yani Vınını Serbest Bırak gibi bir anlama gelen bu proje ile buradaki siteye girerek tıpkı çocukluğunuzda yaptığınız gibi kafanıza göre vınnlayacaksınız. Sitede de sizin vınlamanıza uygun bir Golf R videosu ekleyerek oldukça ilginç ve eğlenceli bir video ortaya koyacak.10.000 farklı ses çıkartabilen adam olarak nitelendirilen Michael Winslow tarafından da yapılan bu proje tanıtımında aynı zamanda 2014 Dünya Ralli Şampiyonası'nda Volkswagen takım yarışçısı Tanner Foust'un da denediği bu özellik yaz ve sıcak aylarında sıkıntınızı bir nebze de olsa giderebilecek bir boş aktivite olarak uygulanabilir.
 

Tekrar hatırlatmak gerekirse bu bağlantı ile gideceğiniz sitede yukarıdaki videoda gördüğünüz gibi vınn sesleri çıkartacaksınız. Site de hem sesinizi hem de videonuzu çekerek yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi bir video ortaya koyacak. Haydi bakalım, iyi sürüşler.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0