• Anasayfa
  • Otomobil
  • Volkswagen'in Üst Düzey Yetkililerine Şimdi de Polis Baskını!

Volkswagen'in Üst Düzey Yetkililerine Şimdi de Polis Baskını!

0
0
0
0
0
Volkswagen'in Üst Düzey Yetkililerine Şimdi de Polis Baskını!
Şirket olarak tarihinin en ağır stresli günlerini yaşayan Volkswagen’de olaylar bitmiyor.
Emisyon kriziyle başlayan olaylar zincirinin ucu artık çok daha ciddi boyutlara ulaşmaya başladı. Milyarlarca dolar zarar edecek olan Volkswagen, bu zararı karşılamak adına şu anda gelecek için planladığı birçok projeyi askıya aldı. 2016 yılının başından itibaren emisyonla ilgili sıkıntı yaşayan araçlarını toplayarak yıl sonuna kadar düzeltmeyi hedefleyen Volkswagen’de, bazı üst düzey yöneticilere polis baskını yapıldı.

Gelen bilgilere göre 3 savcı ve toplam 50 polisle VW’nin binasına ve bazı üst düzey yöneticilerinin evlerine baskın yapıldı. Yaşanan bu skandalla ilgili birçok belgenin ele geçirildiği belirtiliyor.

Volkswagen ise yapılan bu baskına karşılık olarak, yetkililerin görevlerini yerine getirebilmek için üzerilerine düşen görevi en iyi şekilde yapacaklarına dair açıklamada bulundu. Şirketin ABD CEO’su Michael Horn ise yaşanan bu olaylardan ötürü derin bir üzüntü duyduğunu dile getirdiği bir mektubu müşterilerine göndermişti. Bakalım VW cephesinde daha ne gibi olaylar yaşanacak. (bunun arkası kesilmez ama, daha kim bilir ne davalar açılacak)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0