Yamaha'dan "Kanatlı Scooter" Geliyor!

1
0
0
0
0
Yamaha, farklı tasarımlar denediği gen serisine eklediği 04Gen modeli ile görünüş noktasında farklı yaratacak iki adet kanata sahip.
Japonya'nın en popüler motorsiklet firmalarından biri olan Yamaha, özel tasarımları ve konseptleriyle dikkat çeken Gen serisine bir yenisini daha ekledi. 04Gen adı verilen bu konseptte dikkat çeken ise saydam kanatlara sahip olması.

Tabii bu kanatlar bilim kurgu filmi mishali bir uçabilme kabiliyeti sunmuyor, fakat zerafet ve görünüm açısından önemli bir artı sağladığını söylemeden geçemeyeceğim. 2013 yılından bu yana Gen tasarımsal konseptlerine 4. neslini de dahil eden Yamaha bir kelebek gibi görünüme sahip olduğunu varsayabileceğiniz bir tasarım ile ön plana çıkıyor.Motor bloğunu kaplayan ilk katmanda ve ayak koyma yerlerinde metal malzeme kullanmış olan firma, scooter'ın ön tarafında ve motor bloğunun ikinci katmanı olarak ise saydam bir malzeme kullanmayı tercih etmiş. 04Gen'in performans açısından şu anda detayları belli olmasa da özellikle kadın kullanıcılar için bir farklılık yaratabilecek, şehir içi trafikte seyrederken dikkat çekecek bir şey olduğunu göz ardı etmemek gerekli.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0