Yeni Audi R8 Spyder, New York Autoshow'da Tanıtıldı!

0
0
0
0
0
New York Otomobil Fuarı yeni modellerin tanıtımına sahne olmaya devam ediyor. Organizasyonda ortaya çıkan otomobillerden biri de Audi'nin yeni gözdesi R8 oldu.
New York Otomobil Fuarı yeni otomobillerin "kırmızı hali geçişine" sahne oluyor. Birçok üreticinin merakla beklenen modelleri etkinlik kapsamında ortaya çıktı. Buradaki haberimizde sizlerle paylaştığımızı kanatlı Lincoln Navigator'dan sonra fuarın ilgi çeken bir diğer otomobili de yeni Audi R8 Spyder oldu. Birleşik Devletler'de pazar payını giderek artıran şirket, yeni sport otomobilini New York'ta görücüye çıkardı.

 Yarış Otomobili Deneyimi

İlk kez görüntülenen spor otomobil, otomobil dünyasında beğeniyle karşılanmış durumda. Yarış arabasına yakın bir deneyimi yollarda sürdürmeyi amaçlayan şirket, yeni canavarında motor gücünü artırmaya fazla odaklanmamış. 5.2-litre V10 motor ile gelen yeni R8 Spyder, dış tasarımındaki bazı değişikliklerle hız ve performans kazanmış. İlk Spyder'ın çift parçalı üst bölmesi, yeni modelde tek parça haline getirilmiş ve bu güncelleme aracın daha hızlanmasını sağlamış.

 Üst Kalite İç Donanım

Yeni Spyder R8'in iç donanımında da üst sınıf bileşenlerin tercih edildiği görünüyor. Bang & Olufsen ses sistemine sahip otomobilde LTE üzerinden internet bağlantısı, gerçek zamanlı trafik bilgileri, gelişmiş sesli  navigasyon özellikleri yer alıyor. Koltukların kafa kısmında yerleşik ve gizli olarak gelen hoparlörler, sürüş sırasında daha güçlü bir müzik deneyimi sağlıyor. Audi'nin yeni otomobilinin fiyatı ise henüz açıklanmış değil.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0