• Anasayfa
  • Otomobil
  • Yeni BMW 7 Serisinin Bazı Özelliklerinin Tanıtıldığı Video Yayınlandı

Yeni BMW 7 Serisinin Bazı Özelliklerinin Tanıtıldığı Video Yayınlandı

0
0
0
0
0
Yeni BMW 7 Serisinin Bazı Özelliklerinin Tanıtıldığı Video Yayınlandı
Yeni 7 serisi otomobilinden bazı özellikleri tanıtan BMW, piyasayı yerinden titretecek gibi duruyor.
BMW'nin yeniden tasarlanan '7 serisi'nin, bir süredir beklediğimiz ve piyasaya bomba gibi düşecek özelliklerinden bazıları şirket tarafından tanıtılmaya başlandı. 

Aracın dış görüntüsü hala saklanmaya devam edilse de özelliklerinden bazılarının bulunduğu bir video yayınlandı.

Karşımıza çıkan ilk özellik uzaktan kumanda sistemi ile park özelliği. Otomatik park olayı aslında yabancı olduğumuz birşey değil. Ancak BMW'nin yeni 7 serisinin sunduğu sistem biraz farklı. Aracı uzaktan kumanda ile park etmeniz için aracın içinde olmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken aracınızın dışından anahtarınız ile komut vermek. 

Yeni BMW'nin anahtarı da farklı bir tasarıma sahip. Bu haberimizde de bahsettiğimiz gibi dokunmatik bir ekranı olan anahtar, size park etme olayını da bu dokunmatik LCD ekrandan kontrol ederek yapma imkanı sağlamakta. Anahtar ayrıca size çişitli fonksiyonlar ve işe yarar bilgiler sağlamakta.  

Yeni 7 serisi ayrıca araç ve kullanıcı arasındaki etkişelimi yeni bir boyuta çıkaracak. 7 serisi kendi sınıfında hareketli komutu algılayan ilk araç olma özelliği taşımakta. Ayrıca dokunmatik ekranı sayesinde geliştirilmiş bir kullanım sunan navigasyon sistemi de yeni seride karşımıza çıkmakta. Bunların yanı sıra detaylı bir açıklama olmasa da yeni seviye bir ses komutu özelliği de bulunmakta. 

Araçta karbon fiberi kullanan ilk firma olan BMW, yeni serisinde de bu özelliği kullanarak aracını çok daha hafif bir şekilde tasarlamış. Karbon fiber sayesinde araç hem daha hafif hem de daha dayanıklı olacak. Bu sayede aracı kullanan kişi üst düzey bir verim alacak. Önceki serisi ile müthiş dinamik bir araç yaratan BMW, bu özelliği yeni seride de devam ettirecek. 

Özellikle kullanıcı konforuna özen gösteren BMW, tüm tasarımını konfor ile araç üstünlük değerlerini birlikte yükseltecek şekilde tasarlamış. 

Önemli yenilikleri ile yeni BMW 7 serisinin yakın bir zamanda tüm detaylarıyla tanıtılması bekleniyor. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0