Yeni Mini Clubman Görücüye Çıktı

0
0
0
0
0
Mini'nin klüp çocuğu adındaki station wagon otomobili Mini Clubman yenilenmiş haliyle görücüye çıktı. Yeni Clubman eski modele göre fazla iddialı olmuş.
İngiliz efsane otomobil üreticisi Mini yeni çocuğu Clubman'i görücüye çıkardı. Yeni Mini Cooper bünyesinde büyüyen ve genişleyen Clubman artık daha yakışıklı ve selefine göre daha alınası bir model.

Eski Clubman tabiri caizse bir faciaydı. Belki de Mini firmasının ürettiği en çirkin Mini'ydi. Fakat yeni model bu makus talihi değiştireceğe benziyor. İkinci nesil Clubman geçen yıl tanıtılan konseptine benzer çizgilere sahip biçimde sahneye çıktı.BMW'nin sahip olduğu İngiliz markanın yeni otomobili 4223mm uzunluğa, 1844 mm genişliğe, 1450mm yüksekliğe sahip. Mini'nin 4 kapılı Cooper modeli olan Mini Hatch ile aynı altyapıyı kullanan otomobil BMW 2 Serisi Active Tourer ile aynı motor seçeneklerine sahip olacak ve tıpkı Mini Hatch gibi opsiyonel olarak dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olabilecek.Tasarımında yeni Mini Cooper çizgisinden izler görülen Clubman'in arka kısmında iki adet bagaj kapısı bulunuyor. Mini bu kapıların station wagon otomobiller için en ideal düzen olduğu görüşünde. Mini almak isteyen fakat ailesi olduğu için alamayanlara Countryman modelinden sonra daha güzel bir opsiyon ile gelen Mini yeni aracının arka tarafında daha geniş bir diz mesafesi sunacak.Daha teknolojik ve daha çekici klüp beyefendisi Mini Clubman, ikinci nesiliyle daha alınabilir olmuş durumda. Ayrıca yeni Mini Clubman, yeni nesil Mini'lerde bulunan tampon ve far grubuna da sahip olmuş. Daha güzel ve daha geniş olan Clubman'in satış fiyatı gibi detayları Mini tarafından henüz paylaşılmasa da çok yakında Mini'nin internet sitesinde ortaya çıkacaktır.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0