2014 FIFA World Cup Brazil Oyunu Geliyor

4
0
0
0
0
EA Sports, PlayStation 3 ve Xbox 360 için yeni futbol oyununu duyurdu. 2014 FIFA World Cup Brazil adındaki oyun, adından da belli olacağı üzere Dünya Kupası için özel geliştirilmiş bir futbol simulasyon oyunu olacak.
EA Sports, PlayStation 3 ve Xbox 360 için yeni futbol oyununu duyurdu. 2014 FIFA World Cup Brazil adındaki oyun, adından da belli olacağı üzere Dünya Kupası için özel geliştirilmiş bir futbol simulasyon oyunu olacak.

Oyunun yapımcısı Matt Prior, yaptığı açıklamada "Geliştirme aşamasında oyunun hangi platformlara çıkarsa en çok insana ulaşabileceği hesabını yaptık ve PS3 ile Xbox 360'ta karar kıldık" dedi. Bu açıklamaya göre oyunun PC versiyonu ile PlayStation 4 ile Xbox One versiyonlarının çıkmayacağı sonucuna varılıyor. Ancak Prior, yine de diğer platformlar için de kapıyı açık bırakmayı ihmal etmiyor.

FIFA 14 oyun motoru üzerine kurgulanacak FIFA World Cup 2014 oyununda, Dünya Kupası atmosferini yakalamak için geliştirmeler de yapıldığını belirten Prior, dünyanın en önemli spor organizasyonunun bu sayede oyun olarak PS3 ve Xbox 360 kullanıcılarına sunulacağını söyledi.

 2014 FIFA World Cup Brazil'de Bulunacak Özellikler

 • Otantik Brezilya stadları ve Brezilyalı seyirciler ile Portekizce tezahüratlar.
   
 • Daha hassas dripling ve nokta atış pas sistemi. Topun yönüne hareket halindeyken değiştirebilme.
   
 • Yeni takım kurma taktikleri.
   
 • Xbox 360 ve PS3'te daha gerçekçi bir futbol topu fiziği için Adidas'la anlaşma yapıldı. Almanya’daki Herzogenaurach laboratuvarlarında Brazuca ve diğer Adidas toplarının, gerçek hayattaki uçuş ve çim üzerindeki sürtünme verileri üzerine çalışılarak oyuna uygulanması gerçekleştirildi.
   
 • Yeni penaltı atışları. Kalecinin penaltı atışı sırasında rakibin dikkatini dağıtacak hareketler yapması.
   
 • EA Sports Radyosu geliyor. Dört farklı radyo yorumcusundan çevrimdışı oyunu oynarken turnuva haberlerini dinamik bir şekilde almak mümkün olacak. Bunun için 50 saatten fazla yorumcu sesi kaydı yapılmış.
   
 • FIFA tarafından onaylı 230 takım, 7469 futbolcu, 19 resmi lisanslı menajer, 21 yeni stadyum, 15 saatlik oyun içi yorum.

 2014 FIFA World Cup Brazil Yeni Oyun Modları

Road to FIFA World Cup: FIFA tarihindeki en sürükleyici turnuva modu olduğu iddiasıyla yolan çıkan modda 203 ulusal takımdan istediğiniz seçip Dünya Kupası elemelerini geçmeye çalışıyorsunuz.

Ülkenin Takım Kaptanı Ol: Seçtiğiniz milli takımın kaptanını kontrol ederek kupayı takımınıza kazandırmaya çalışın.

Road to Rio de Janeiro: Seçeceğiniz milli takım ile Dünya Kupasındaki 12 şehirde maçlara çıkarak finalin oynanacağı Rio de Janeiro'ya ulaşmaya çalışın.

Online FIFA World Cup: Grup maçlarını ve Dünya Kupası finallerini çevrimiçi oynama heyecanı.

Eleme Hikayesi: Dünya Kupası elemeleri üzerine 60 farklı senaryodan birini seçerek takımınızı kupaya götürmeye çalışın.

Final Hikayesi: Dünya Kupası ile eşzamanlı başlayacak olan bu mod ile o sırada oynanan gerçek maçların anlatımı üzerine bir oyun oynamaya çalışın.

Diğer ek modlar: 2014 FIFA Dünya Kupası, Kick Off, Yetenek Maçları, Online Dostluk Maçları, EA Sports Football Club
4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0