2014'te Yeni Red Dead Oyunu Görebiliriz

2
1
0
0
0
2014'te Yeni Red Dead  Oyunu Görebiliriz
GTA'nın yapımcısı olan Rockstar Games'in hazırladığı Red Dead Redemption bir önceki nesil oyun konsollarına özel olarak çıkmıştı ve oyuncular tarafından beklenenden fazla bir ilgiyle karşılanmıştı.
GTA'nın yapımcısı olan Rockstar Games'in hazırladığı Red Dead Redemption bir önceki nesil oyun konsollarına özel olarak çıkmıştı ve oyuncular tarafından beklenenden fazla bir ilgiyle karşılanmıştı. Western tarzında açık dünya oynanışa sahip olan Red Dead Redemption'ın konsollarda başarılı olmasının ardından bilgisayar oyuncuları Red Dead Redemption'ın bilgisayar versiyonunu beklemeye başladılar ancak bu bekleyiş olumlu sonuçlanmadı ve Red Dead Redempation halen bilgisayar için piyasaya çıkmadı.

Baird Equity Research adlı bir analiz firmasının yaptığı habere göre Red Dead Redemption'ın daha doğrusu Red Dead serisinin yeni oyununu 2014 yılı içerisinde görebiliriz. Her ne kadar kesin bir durum olmasa da ortalıkta dolanan söylentilerin de Rockstar Games'in oyunu 2014'te piyasaya süreceği yönünde. Şu anda GTA 5'in DLC'leri ve PC versiyonu üzerinde çalışan şirket, bunun yanı sıra GTA 5'in yeni nesil konsollara uyumlu hale gelmesi için de varını yoğunu harcadığı biliniyor. Bunların üzerinde yine Rockstar Games tarafından geliştirilen Bully adlı oyunun yenisinin geliştirildiği ile ilgili dedikoduları göz önünde bulundurursak Rockstar Games'in tüm bu oyunları bir sene içerisinde çıkarmasının çok zor olduğunu söyleyebiliriz. Ancak her halükarda Red Dead serisinin yeni oyununu özellikle yeni nesil oyun konsollarında görmek her oyuncunun en kısa zamanda isteyeceği bir şeydir.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0