2016'da Yeni Battlefield Oyunu Geliyor!

0
0
0
0
0
Oyun dünyasının en çok sevilen ve en çok kitleye sahip oyun serilerinden biri olan Battlefield'ın sıradaki oyunu da onaylandı.
Modern FPS dünyasının eskilerinden ve FPS seri oyunlarının en sevilenlerinden biri olan Battlefield'ın yeni oyunu sonunda onaylandı. Electronic Arts, DICE ile beraber yeni oyununu duyurmasıyla BF sevenlere müjdeyi vermiş oldu. Ekim 2013'teki Battlefield 4'ten sonra 2015'e kadar sessiz kalıp Battlefield: Hardline ile geri dönüş yapan efsane seri 2016'ta beklenilen yeni oyunuyla kaldığı yerden devam edecek.

EA'nin Baş Finansal Yetkilisi olan Blake Jorgensen tarafından önümüzdeki sene bir FPS oyunu yapmak niyetinde olduklarını bu yılı Star Wars: Battlefront ve sonraki sene de yeni bir Battlefield oyunu geleceğini söylemesiyle oldukça sevindirdi.Önümüzdeki sene yeni bir Battlefield geliyor müjdesi ile 2016 yılı için en çok beklenti oluşturacak oyunlardan biri olduğunu kesinleştirmiş oldu. 5 Ağustos'ta basın için ve 6 Ağustos'ta ise halka açılacak olan Gamescom 2015 fuarında yapılacak olan EA konferasında detaylarının gelebileceği beklenilen yeni Battlefield için sizlere olası bir haberde yerinde bilgiler alarak sizlere aktaracağız.

Bakalım yeni Battlefield bize ne gibi yenilikler sunacak. Merakla bekliyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0