​3 Yılda Tamamlanan Efsane Skyrim Modu

1
0
0
0
0
Oyun modu geliştirme olayını resmen sanata çeviren bir arkadaş, 3 yıl üzerinde uğraştığı mod ile Skyrim'i yeniden yaratmış.
''Open World'' oyularının babalarından olan ve yaklaşık 5 sene önce piyasaya çıkmasına karşın hala güncelliğini koruyan The Elder Scrolls 5: Skyrim, bu durumu en çok da oyunculara sağladığı özgürlüğe borçlu.

Bethesda'nın en önemli oyunlarından olan Skyrim oyuncuya sadece uzun ve güzel bir maceranın parçası olan bir oyun sunmuyor, ayrıca oyuncuların bu macerayı kendilerine özel hale getirebilmeleri gibi bir imkan da veriyor.Durum böyle olunca da oyunu modlayan bazı kişiler işi biraz abartarak ortaya muazzam işler çıkarabiliyor. İşte bu ''modcu'' kişilerden biri de Galandil adlı arkadaş. ''Holds: The City Overhaul'' adlı mod için tam 3 senesini harcayan Galandil, sonunda ortaya öylesine efsane bir iş çıkarmış ki, durumu bilmeyen biri modun direkt Bethesda tarafından yapıldığını rahatlıkla düşünebilir.

İnanılmaz detaylar, yeni karakterler, şehirler ve daha bir sürü şeyin eklendiği mod, kelimenin tam anlamıyla göz kamaştırmakta.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0