• Anasayfa
 • Oyun
 • 8TL'ye Steam'den 8 Oyun'a Sahip Olabilirsiniz

8TL'ye Steam'den 8 Oyun'a Sahip Olabilirsiniz

6
2
2
0
0
"Ya elimdeki oyunlardan sıkıldım. Şöyle ucuz yollu bir kaç oyun alsam keşke" diyenler için 8TL karşılığında tamı tamına Steam'den 8 oyun alabilme fırsatı bulunuyor.
Açık konuşayım; birçoğunuzun Steam'de indirim kovaladığınızı biliyorum. (Ben dahil) Ama Steam dışında da birçok indirim bulabildiğimiz siteler var. Bunlardan biri de G2A.

Kısa süre önce kampanyasını yaptığımız sistem olan G2A'da birçok Steam oyununu oldukça ucuza alabilirsiniz. Ama sadece G2A yok. Ayrıca Bundle olarak yığınla oyun verildiği birçok site bulunmakta. Ama bunlardan en çok bilineni ise Humble Bundle.Bu sitede 7-8 tane küçük/büyük birçok oyun oldukça ucuz (En fazla 7-8TL olacak şekilde) fiyatlara verilebiliyor. Ayrıca fiyat arttırmak da size kalmış. Çünkü 8 yerine 15 vermeniz Humble Bundle'da yardım kuruluşlarına gitmesi sağlanıyor.

Neyse, biz konumuza gelelim. Bu seferki duyurumuz Humble gibi bir sitede olan indirim hakkında; Bundle Stars adlı Humble Bundle kadar güvenilir bir site tarafından başlatılan indirim ile toplam 8 adet oyunu sadece 8TL'ye sahip olabilirsiniz.

Aslına bakarsanız 2.78 Euro'ya 8 oyunun Steam anahtarına sahip olacaksınız. Bu da güncel kura göre 7.90TL yapıyor. Biz de dövizdeki iniş çıkışları aradan çıkarmak için 8TL diyoruz.8 oyun derken de kastettiğimiz oyunlar ise;
 1. Tropico 4 Steam Special Edition
 2. Magicka
 3. S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky,
 4. Mount & Blade: With Fire And Sword,
 5. System Shock 2,
 6. Deponia,
 7. To The Moon,
 8. Prime World: Defenders Yukarıda sıralanan oyunlara toplam ​€2.78 karşılığında olabilirsiniz. Yapmanız gerekenleri de aşağıda tekrar sıralayalım;
 1. Bu adrese tıklayın
 2. "Add to Card" butonuna tıklayın
 3. Açılan ekranda "Proceed to Checkout" diyerek devam edin
 4. Amazon ya da Facebook hesabınızla giriş yapabilir, ya da aşağıdaki bilgileri doldurarak BundleStars hesabı oluşturabilirsiniz
 5. Sonrasında kart bilgilerinizi girerek ödeme yapabilirsiniz

Kart bilgileri gerektiği için sadece banka kartı ve kredi kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz. 2.78 Euro olduğu için hesabınızın döviz işlemlerine açık olması gerekiyor (Hesabınızda Euro olmasına gerek yok. Anlık kur olarak bankanız sizden TL'ye dönüştürerek çekecek)

 Bundle Stars All Star Bundle Linki
6
2
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
2
0
0