• Anasayfa
  • Oyun
  • Age of Empires II İçin Afrika Paketi Geldi!

Age of Empires II İçin Afrika Paketi Geldi!

0
0
0
0
0
Yılların eskitemediği ve HD olarak tekrar yayınlanan Age of Empires II için Steam üzerinden Afrika Krallıkları ek paketi geldi.
Şu anda üniversitede okuyan veya çoktan mezun olmuş kesimin çok iyi bildiği, unutulmaz oyunlardan olan Age of Empires II bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda Age of Empires II HD olarak yeniden karşımıza çıkmıştı.

Zamanında “Yaparım”, “Emrin”, “Oduncu” gibi sözleri hafızamıza kazıyan, müziğini ezberlediğimiz, “rock on”, “robin hood”, “lumberjack”, “how do you turn this on” gibi hileleri çaktırmadan girerek şekil yaptığımız oyun olan Age of Empires II’nin HD remastered versiyonuna bugün Steam üzerinden “The African Kingdoms” ek paketi yayınlandı.Hali hazırda hala oynanmaya devam eden ve HD sürümüyle beraber desteği kesilmeyen oyuna eklenen Afrika Krallıkları ek paketi ile Berberiler, Malililer, Etiyopyalılar ve Potekizliler de oyuna ekleniyor. Ayrıca toplamda 23 yeni harita da ekleyecek olan bu ek pakette Twitch üzerinden direkt olarak oyun içinde yayın yapma özelliği de sağlanıyor.

9 Kasım 2015’e kadar %20 indirim ile 14.40TL’ye bu bağlantı üzerinden alınabilen bu ek paket içinn şu anda %80 indirim ile 6.20TL’ye satılan Age of Empires II HD oyununa da buradan satın alıp sahip olmanız gerekiyor. Dilerseniz AoE II HD için çıkan tüm paketler ile beraber 44.50TL’ye Age of Empires III de dahil olmak üzere paketi buradan satın alabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0