• Anasayfa
  • Oyun
  • Age of Mythology İçin 12 Yıl Aradan Sonra Ek Paket Geliyor!

Age of Mythology İçin 12 Yıl Aradan Sonra Ek Paket Geliyor!

1
0
0
0
0
Yılların eskitemediği efsanevi oyunlardan biri olan Age of Mythology için ek paket geliyor. 13 yıl önce çıkan ve ilk ve son ek paketini 12 yıl önce alan AOM, şimdi yeniden diriliyor!
Eskiler iyi bilir lafı vardır. İşte tam onlar için bir haberimiz var. 13 yıl önce piyasaya çıkan ve çıkar çıkmaz milyonların saatlerini harcadığı ve hatta harcamaya devam ettiği Age of Mythology oyununu neredeyse herkes biliyor. 90lı yıllarda çocukluğunu yaşamış kesimin neredeyse bilgisayara sahip olan hepsinin elinden en az bir kere geçen oyun olan AOM, çıkışından bir yıl sonra "The Titans" adlı bir ek pakete sahip olmuştu.

Geçen sene yeniden Steam üzerinden satışa çıkan Age of Mythology için şimdi de güzel bir haber duyuruldu. Bu habere göre de AOM yeni bir ek pakete sahip olacak. Bu ek paketin adı da "Tale of the Dragon" olarak belirlenmiş.Forgotten Empires ve SkyBox Labs tarafından duyurulan açıklamaya göre oyunu yeniden canlandıracaklar. 2 Ekim'de Twitch üzerinden canlı yayın ile yeni ek paketten enstantaneler gösterecek olan ekibi buradaki bağlantıdan zamanı geldiğinde takip edebilirsiniz. Ayrıca AOM Steam'de 49TL fiyata sahip. Ayrıca tüm Age of Empires serisini de 139TL'ye sahip olabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0