Age of Wonders 3 Ne Zaman Çıkacak?

0
0
0
0
0
Age of Wonders 3 Ne Zaman Çıkacak?
12 yıldan bu yana yeni bir oyunu çıkmayan Age of Wonders serisinin yeni oyunu olan Age of Wonders 3 duyurulalı bir seneden fazla vakit oluyor. RPG ve Strateji türlerini armanlayan Age of Wonders serisinin yeni oyunu olan Age of Wonders III'ü Epic Games firması ve ilk iki oyunu yapann Triumph Games firması geliştiriliyor
12 yıldan bu yana yeni bir oyunu çıkmayan Age of Wonders serisinin yeni oyunu olan Age of Wonders 3 duyurulalı bir seneden fazla vakit oluyor. RPG ve Strateji türlerini harmanlayan Age of Wonders serisinin yeni oyunu olan Age of Wonders III'ü Epic Games firması ve ilk iki oyunu yapann Triumph Games firması geliştiriliyor. İlk olarak 2013 yılında çıkması beklenen Age of Wonders 3'e bir erteleme gelmişti ve oyunun çıkışı 2014 tarihine ertelenmişti ve nihayet Age of Wonders III'ün resmi çıkış tarihi Triumph Games tarafından açıklandı. Buna göre Age of Wonders III, 31 Mart tarihinde PC platformuna özel olarak piyasaya çıkacak.

Age of Wonders III şu anda GOG ve Steam'de ön siparişe açık  ve oyunun Steam üstünde ki ön sipariş fiyatı 39.99 dolar olarak belirlenmiş durumda. Age of Wonders III, Civilization tarzında sıra tabanlı oynanışa sahip bir oyun ancak aynı zamanda RPG ve fantastik öğeleri içerisinde barındırıyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0