• Anasayfa
  • Oyun
  • Aldığınız Skorla Selfie Çektiren Oyun: Boom Bunny

Aldığınız Skorla Selfie Çektiren Oyun: Boom Bunny

0
0
0
0
0
Öz çekim çılgınlığı kendini sonunda mobil oyun platformunda da buldu.
Selfie (öz çekim) olayının patlama yaptığı, hatta artık kabak tadı verdiği şu dönemlerde, tuvaletlere kadar düşmüş öz çekim olayı kendine yeni bir alan daha buldu. 

Çoklu oyun platformları geliştiricisi Nerd Agency'den gelen yeni olayın ismi ''high score selfie (yüksek skor öz çekimi)''.  Şu an için sadece iOS platformunda bulunan ''Boom Bunny'' isimli oyun, yaptığını skorları ekrana getirerek bu skorlarınızla öz çekim çekerek sosyal medyada paylaşmanıza olanak sağlamakta.

Nerd Agency kurucusu Jack Cooney oyunun günümüzün en yaygın trendlerinden olan öz çekim ile birleştirilmesi hakkında '' özellikle Facebook ve Twitter gibi büyük sosyal medya platformlarında insanların paylaşım yapması hem bize oyuncu profillerimiz hakkında bilgi verecek hem de insanlara daha güzel, daha samimi bir tanıtım yapacak'' açıklamasında bulundu. 

Yaptıkları şeyin özellikle gençler tarafından oldukça sevileceğinden emin olan Cooney, oyunun bu şekilde son derece eğlenceli bir hal alacağına oldukça güvenmekte.  Nerd Agency hakkında da bilgi veren Jack Cooney; ''biz aslında ellerimizde laptop birbirimizle Skype'tan konuşarak oyun yapan ve bu süreçte oldukça eğlenen kişileriz'' açıklamasında bulunmuş.
 
     Boom Bunny

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0