• Anasayfa
  • Oyun
  • ETS 2 Severler Koşun! America Truck Simulator Çıkış Videosu Geldi!

ETS 2 Severler Koşun! America Truck Simulator Çıkış Videosu Geldi!

3
2
0
0
0
Euro Truck Simulator 2 ile milyonlarca kişi tarafından severek oynanmaya devam eden oyunun yapımcısı SCS Software'ın yeni incisi American Truck Simulator için çıkış videosu geldi.
Oyun dediğimizde aklımıza hep aksiyon dolu, futbol veya yarış oyunları türler gelmekte. Fakat aslında bir bakıma oyun değil bir eğiticiliği de olan, aynı zamanda oynamayan kişilerin oynayanları hiç anlamadığı, ama oynayanların da bambaşka bir zevk aldığı simulsyon oyunlarının belki de en sevileni bildiğiniz gibi tır simülasyonu olan Euro Truck Simulator 2.

SCS'nin efsanevi oyunu olan ETS2, milyonarca kişi tarafından oynanırken bir de multiplayer modu vs gelince konvoylar, ortak işler vs bildiğiniz uluslararası bir taşımacılık dünyası haline geldi.Şimdi ise yine SCS'den çıkan ve eski efsane 18 Wheels Of Steel'in yenilenmiş hali olarak düşünebileceğimiz, asıl tır anlayışının gelişmiş olduğu uzun Amerikan tırlarını kullanabileceğimiz America Truck Simulator geliyor. 3 Şubat 2016'da piyasaya çıkacak olan oyunun en büyük avantajı ise haritaları olacak. Çünkü Google ile ortaklaşa çalışan ve Google Maps üzerinden ölçeklendirme yaparak bire bire oldukça yakın bir harita anlayışı gerçekleştiren SCS Software, ilk başta California ve Nevada eyaletlerinde, yani tırcılığın en gelişmiş olduğu bölgelerde yapacağınız taşımaların yanı sıra Kenworth ve Peterbilt tırları kullanacaksınız. Daha sonra hızla büyümeye ve gelişmeye devam edecek oyun erken erişim tadında olacağı için eksikleri olabileceğini de belirtelim.

Aşağıdan çıkış videosunu izleyebileceğiniz oyunun Steam bağlantısına da buradan ulaşabilirsiniz.
 
 
3
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
2
0
0
0