• Anasayfa
  • Oyun
  • Amnesia ve Red Alert 2 "Sadece Bugün" Bedava!

Amnesia ve Red Alert 2 "Sadece Bugün" Bedava!

0
0
0
0
0
Bir tarafta korku oyunlarının efsanesi, diğer bir yanda strateji efsanesi, bir yanda Steam, diğer yanda Origin. Farklı iki platformun tek ortak noktası ise bu oyunların sadece "bugün" ücretsiz olması.
Korku oyunu diyince aklımıza gelen ilk oyunlardan olan Amnesia, ve strateji oyunları sevenlerin gönlünde apayrı bir yere sahip olan Red Alert 2. Gerçekten iki apayrı dünya ancak iki en sağlam yapımlar olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunları tekrar oynamak istemez miydiniz? (Oynamayan varsa kesin oynasın zaten)

İsteyenler için hemen konuya açıklık getirelim. Bu iki efsanevi oyun Amnesia Steam'de, Command & Conquer: Red Alert 2 ise Origin'de bugün ücretsiz olarak sunuldu. Steam'de sık sık gördüğümüz "Hafta Ortası Çılgınlığı"na 2011 yapımı Amnesia: Dark Descent'i ekleyen Valve, sadece bugün sürecek etkinlikte Amnesia'yı ücretsiz sunuyor.Diğer bir yandan Origin ise "On The House" adlı etkinliği çerçevesinde Command & Conquer: Red Alert 2'yi Yuri's Revenge ek paketi ile beraber ücretsiz veriyor. Yani bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.Bu işlemleri yapmak için gereken şey ise Origin ve Steam hesaplarına sahip olmak. Sonra oyunu kütüphanenize ekleyip dilediğiniz zaman indirerek oynayabilirsiniz.

Red Alert 2'yi buradan, Amnesia'yı ise buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0