Android İçin En İyi 5 Retro Oyun

0
0
0
0
0
Son teknoloji ile donatılmış akıllı telefonlar piyasaya hakim olduğundan beri çoğu kişi yüksek grafikli oyunlara merak sarmış durumda. Peki bir zamanların vazgeçilmezleri durumunda olan Retro oyunlara ne oldu?
Son teknoloji ile donatılmış akıllı telefonlar piyasaya hakim olduğundan beri çoğu kişi yüksek grafikli oyunlara merak sarmış durumda. Peki bir zamanların vazgeçilmezleri durumunda olan Retro oyunlara ne oldu?

Sanıyorum ki bu haberimizden sonra birçok arkadaşımız Android cihazlarına bu oyunlardan birini indirerek geçmişe dönecektir.

Belki de birçoğunuza çocukluğunu hatırlatacak olan birkaç retro oyunu sizlere önermek istiyorum.
 

 Minesweeper Classic (Mines)
Belki de saatlerce bitirmek için uğraştığımız o oyun. Tam bitti dediğimiz sırada bir bombaya denk gelişler, insanı bıktırır türdendi. Fakat gel gelelim vazgeçilmezler arasında yer alırdı. Oyunun amacını anladıktan sonra daha keyifli bir hal alan ve yüksek grafiklere ihtiyaç duymayan bir oyun.  Google Play’de bir çok mayın tarlası uygulaması mevcut fakat tercihimiz bu yönde oldu.

İndirmek için tıklayınız.
 

 Tetris
Oyunu tanıtmaya veya oynanış biçimini anlatmaya gerek yok. Hepimizin muhtemelen en az bir kerede olsa oynamış olduğu bir oyun. Bu oyunu büyük bir zevkle oynayanda vardı, sıkıcı ve keyifsiz bulanda. Bakalım bu tetris versiyonunu beğenecek misiniz?

İndirmek için tıklayınız.
 

 Pinball Classic
İnternetsiz zamanların klasik oyunu Pinball. Google Play kullanıcılarını böyle bir eğlenceden mahrum etmek istemiyor olacak ki uygulama listesinden oyunu eksik etmemiş.

İndirmek için tıklayınız.
 

 PAC-MAN + Tournaments
Peşinizde sizi yemek için koşturan canavarlar ve ufak bir labirent… Eski sevgilisini görüp yolunu değiştiren bir gencin edasıyla sağa-sola kaçışmalar. Orijinal haliyle olmasa da bu oyun size eski günleri anımsatmaya yetecek.

İndirmek için tıklayınız.
 

 Battelfriends – Amiral Battı
Eski günleri yad edelim diye liste hazırlarız da, bu listede bir deniz savaşı klasiği ve çocukluğumuzun oyunu olan Amiral Battı yer almazsa olmaz. 

İndirmek için tıklayınız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0