• Anasayfa
  • Oyun
  • Android Marshmallow ile Yayınlanan Sürpriz Oyun!

Android Marshmallow ile Yayınlanan Sürpriz Oyun!

0
0
0
0
0
Android Marshmallow işletim sisteminin bugün çıkışıyla işletim sistemini indirenler, sürpriz bir oyunla karşılaştı.
Android işletim sisteminin yeni sürümü Marshmallow Nexus 5, Nexus 6, Nexus 7 ve Nexus 9 cihazları için bugün kullanıma sunuldu. Bu telefonların sahipleri, Android işletim sistemini yeni sürümünü kullanabilme ayrıcalığına erişirken bu işletim sisteminde bulunan bir sürprizi de ortaya çıkartmış oldular. Google'ın kullanıcıları için işletim sistemine gizlediği bu sürpriz bir oyun ve bu oyun, yapımının oldukça kolay olmasına rağmen milyonlarca oyuncusu bulunan ve Google Play Store'da birçok indirilme rekoruna sahip olan Flappy Bird'e çok benziyor.

Oyunun mekanikleri ve içeriği Flappy Bird ile tamamen aynı, belirli engellerden doğru zamanda yapılan hamleler ile birlikte geçemeye çalışıyorsunuz. Fakat Google bu oyunun Marshmallow'da bulunması şerefine oyunun içerisinde bulunan bütün engelleri, Android'in simgesi olan robotun ve Marshmallow sürümünün simgesi olan marşmelovun birleştirilmiş haliyle değiştirmiş.

Şu an Android Marshmallow işletim sisteminin indirilebilir olduğu Nexus cihazlarından birisine sahipseniz bu oyunu oynamak için Ayarlar > Cihaz Hakkında seçeneklerini takip edin ve Android işletim sisteminin model numarası üzerine tıklayın. Karşınıza çıkan "M" logosuna tıklayın ve bir süre basılı tutun. Böylece oyununuza başlayabilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0