• Anasayfa
  • Oyun
  • Angry Birds 2, İlk 12 Saat İçerisinde 1 Milyon Kez İndirildi!

Angry Birds 2, İlk 12 Saat İçerisinde 1 Milyon Kez İndirildi!

1
0
0
0
0
Angry Birds 2, İlk 12 Saat İçerisinde 1 Milyon Kez İndirildi!
30 Temmuz’da Android ve iOS platformu için indirmeye sunulan Angry Birds 2, yayımlandıktan ilk 12 saat içerisinde 1 milyondan fazla indirme sayısına ulaştı.
Rovio, 30 Temmuz tarihinden itibaren Angry Birds serisinin ikinci versiyonu olan Angry Birds 2’yi indirmeye sundu. Daha önce Angry Birds’ün farklı isimlerde versiyonları indirmeye sunulmuştu ama zannediyorum ki hiçbir tanesi Angry Birds 2 kadar ilgi çekmemiştir.

Rovio resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Angry Birds 2’nin iOS ve Android platformuna geldikten ilk 12 saat içerisinde 1 milyon indirme sayısına ulaştığını açıkladı. Dünya çapında ün yapmış bir oyun serisinin ikincisinden böyle bir rakam duymak açıkçası çok da sürpriz olmadı. Angry Birds Transformers, Angry Birds Star Wars gibi oyunlara göre Angry Birds 2’nin bu isme sahip olması, bir kısım kullanıcıya değil de genel kullanıcı kitlesine hitap etmesi yüzünden kısa sürede bu kadar indirme sayısına ulaşılmasında etkili olmuş olabilir. 
 

Aranızda oyunu hala indirmemiş olanlar varsa, aşağıdaki bağlantıları kullanarak iOS ve Android platformları için indirebilirler.
 
  Angry Birds 2

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0