Stella'dan Önce Angry Birds Go Hamlesi

1
0
0
0
0
Stella'dan Önce Angry Birds Go Hamlesi
Mobil platformların en beğenilen oyunları arasında yer alan Rovio’nun Angry Birds serisi, 2013 yılının Aralık ayında biraz tarz değiştirip Angry Birds Go isimli oyun ile çıkmıştı karşımıza. Şu sıralarda ise bizler Stella adlı yeni oyunu beklerken “öfkeli kuşlar” güncellenmiş yarış pistleri ile çıktı karşımıza.
 
Mobil platformların en beğenilen oyunları arasında yer alan Rovio’nun Angry Birds serisi, 2013 yılının Aralık ayında biraz tarz değiştirip Angry Birds Go isimli oyun ile çıkmıştı karşımıza. Şu sıralarda ise bizler Stella adlı yeni oyunu beklerken “öfkeli kuşlargüncellenmiş yarış pistleri ile çıktı karşımıza.

Angry Birds Go, bizi kuşların amansız sapan savaşından alıp yarış pistlerine götürmüştü. Önceki oyunlardan tanıdığımız karakterlerle arabalarımıza atlayıp çılgın yarış pistlerinde tozu dumana katarak yarışabiliyorduk.

Rovio’nun Angry Birds Go için yayınladığı yeni güncelleme ise biraz daha fazlasını içeriyor; özellikle de  Windows Phone kullanıcıları için…

Güncelleme öncelikle oyundaki hataları düzeltirken, IOS ve Android kullanıcılarına daha akıcı ve hızlı bir oynanış sunuyor.

Windows Phone kullanıcıları ise Hasbro’nun ürettiği resmi Angry Birds oyuncaklarından TELEPODları cihazlarına tanıtarak oyunda bir karakter olarak kullanabiliyorlar.

Bu arada Rovio diğer oyunlar için güncellemeler üzerinde çalışırken bir de Stella isimli yeni bir Angry Birds oyunu geliştiriyor.

Detaylar burada ...
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0