Angry Birds Stella Geliyor!

0
0
0
0
0
Angry Birds Stella Geliyor!
Angry Birds serisinin yeni oyunu Angry Birds Stella'nın kesin çıkış tarihi belli oldu.
Angry Birds ile ününe ün katan Ravio firmasının yeni oyunu Angry Birds Stella epeyce bir süre önce duyurulmuştu. Üstelik Ravio firması yalnızca Angry Birds Stella değil aynı zamanda Angry Birds Transformers adlı oyunu da geliştiriyor. Ravio firması 5 Ağustos tarihinde resmi Youtube hesabına "Angry Birds Stella: My Name Is Stella!" adlı videoyu yayınladı. 20 saniyelik bu videoda oyun içi görüntüler bulunmasa da Angry Birds Stella adlı oyunda yer alacak karakterleri videonun içinde görebiliyoruz.

Bu videonun açıklama yazısında Angry Birds Stella'nın 4 Eylül 2014 tarihinde piyasaya çıkacağı yazıyor. Bu oyunun ana temasında dostluk ve sevgi bulunuyormuş. Angry Birds serisinde ilk defa bir ana karakterin kız olduğunu düşünürsek bu temanın yerinde ve çok mantıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunda ana düşmanımız her zaman olduğu gibi domuzlar ancak bu sefer bir de baş düşmanımız bulunuyor. Angry Birds Stella'da ki baş düşmanımızın adı Gale. Gale eskiden Stella'nın en iyi arkadaşıymış ancak daha sonradan kendine farklı bir yol çizmeye karar vermiş. Gale elde ettiği güç sayesinde domuzları manipüle edebilir hale gelmiş. Oyunda ki ana hikayeyi bu şekilde özetleyebiliriz.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0