• Anasayfa
  • Oyun
  • Angry Birds Stella'nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Angry Birds Stella'nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

0
0
0
0
0
Angry Birds Stella'nın Çıkış Tarihi Belli Oldu
Angry Birds serisinin yeni oyunu olacak olan Angry Birds Stella'nın çıkış tarihi ile ilgili bilgi geldi.
Angry Birds serisinin yeni oyunu olacak olan Angry Birds Stella'nın çıkış tarihi ile ilgili bilgi geldi. Ravio firması resmi sitesi üzerinden yeni Angry Birds oyunu olacak olan Angry Birds Stella adlı oyunun çıkış tarihinin Eylül civarında çıkacağını kesin olarak duyurdu.

Ancak düşük bir ihtimal olsa da oyunun çıkış tarihinde değişme olabilir yan oyunun biraz ertelenme gibi bir ihtimal çok azda olsa bulunuyor. Böyle bir ihtimalin varlığından Ravio firması her ne kadar bahsetmemiş olsa da Angry Birds Stella'nın tam çıkış tarihini vermekten ziyade oyunun Eylül ayığında çıkacağını söylemelerinden böyle bir ihtimalin olduğunu düşünebiliriz.

Genel açıdan Angry Birds Stella ile ilgili olarak fazla bilgi bulunmasa da ana karakterin pembe renkli bir kuş olan Stella olduğunu biliyoruz. Ravio'ya göre Angry Birds Stella eğlence, cesaret ve dostluğun ruhunu bayan bir ana karakter ile birleştiriyor. Oyunda Stella, Willow, Poopy, Luca, Dahlia adlı karakterler bizim ekibimizde yer alacak ve her birinin özel yetenekleri olacak. Diğer yandan Gale(Bad Princess) adlı bir karaktere karşı savaşacağız. Gale eskiden Stella'nın en iyi arkadaşı olmasına rağmen Gale'ın farklı yollara kaymasından sonra iki arkadaş bir daha görüşmüyor ve Gale serinin baş kötü karakteri haline geliyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0