Angry Birds: Transformers Geliyor

4
0
0
0
0
Yeni bir Angry Birds oyunu geliyor üstelik bu sefer kızgın kuşlar Transformers evreninde olacak.
 
Rovio firması tarafından geliştirilen Angry Birds serisinin yeni oyunu "Angry Birds: Transformers" duyuruldu. Bu oyunun geliştirilmesinde Rovio firmasının yanı sıra Hasbro firması da yer alacak. Oyun çok yüksek ihtimalle Angry Birds: Star Wars tarzında bir oyun olacak daha farklı özelliklere sahip olan kızgın kuşlar ile domuzlara karşı mücadele vereceğiz gibi görünüyor. Ancak şuan için yalnızca bir görsel yayınladı ve bu görselde oyun içi görüntüden ziyade bir kapak fotoğrafı. Bu nedenle oyun oynanışı ile ilgili henüz net bilgiler bulunmuyor.
Yine de oyunun klasik bir Angry Birds oyunu (kuş fırlatıcaz işte yine) olduğunu tahmin ediyoruz. Rovio firması işini biliyor cidden Angry Birds markasının her şeyinden sonuna kadar yararlanmayı hedefliyorlar. Üstelik insanlar tarafından sevilen diğer evrenler ile oyunu birleştirerek daha fazla kitleye ulaşmayı hedefliyorlar. Daha öncesinden Angry Birds Star Wars epeyce sevilmişti. Yine klasik eğlenceli ama diğer oyunlarından çokta bir farklı olmayan yeni bir Angry Birds oyunu göreceğiz gibi.

Daha öncesinden de bahsettiğimiz gibi şu aşamda oyun ile ilgili olarak elimizde bulunan tek bilgi bir görsel bunun dışında Angry Birds: Transformers'ın oynanışı ile ilgili olarak herhangi bir video yada görsel paylaşılmış durumda değil. Aynı zamanda oyunun çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi de bulunmuyor. Yine de ben oyunun bir kaç ay içerisinde çıkacağını düşünmekteyim. Her ne kadar Rovio firması Angry Birds: Stella üzerinde çalışıyor olsa da Angry Birds: Transformers'ın bir Angry Birds: Star Wars klonu olacağını ve sadece karakterin özelliklerinin değişeceğini düşünüyorum. Bu nedenle bu oyunu yapmanın çok da fazla bir vakit alacağını sanmıyorum. Bekleyip göreceğiz artık.
4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0