• Anasayfa
  • Oyun
  • Angry Birds Transformers, iOS Cihazlar İçin İndirilmeye Hazır

Angry Birds Transformers, iOS Cihazlar İçin İndirilmeye Hazır

5
0
0
0
0
Angry Birds Transformers, iOS Cihazlar İçin İndirilmeye Hazır
Ravio tarafından geliştirilen Angry Birds'ün yeni oyunu Angry Birds Transformers'ın ilk tanıtım videosu yayınlandı.
En popüler mobil oyunların başında gelen Angry Birds serisinin yeni oyunu geliyor. Bu sefer ki oyunda kızgın kuşlarımız sevilen çizgi romanlardan biri olan Transformers karakterleri ile birleşiyor. İşin garip kısmı Rovio firması "Angry Birds Stella" adlı oyun üzerinde çalışıyordu.

Bu oyunda ana karakterimiz bayan bir karakter olacak oyun her ne kadar klasik Angry Birds oynanışında olsa da farklı bir konseptte olacaktı. Firma hali hazırda bu oyunu geliştirirken birden yeni bir Angry Birds oyununu duyurması şaşırtıcı bir olay olmuştu. 

Genel olarak Rovio firması bu tarz oyunları sık sık yapıyor. Yakın zamanda filmi çıkacak ya da çıkmış olan filmler ile ilgili oyun yaparak hem kendi reklamlarını yapıyorlar hemde o filmin reklamlarını yapıyorlar. Firma aynı mantığı Angry Birds: Star Wars oyununda yapmıştı. Yüksek ihtimalle Angry Birds Transformers oyunuda Angry Birds Star Wars mantığında olacak ve Transformers karakterlerinin özelliklerine sahip olan kızgın kuşları kontrol edeceğiz.Rovio'nun klasik mantığı da bu zaten hali hazırda prim yapmış Angry Birds'ü sürekli olarak yamalayıp insanların önüne sürmek. Pek çoğumuz "Aha yeni Angry Birds oyunu çıkmış bir bakayım" diyerek oyunu indiriyor ve bir süre oynadıktan sonra oyunu bir daha açmıyor bile ( şahsen ben böyle yapıyorum ). Muhtemelen Angry Birds Transformers'ta da aynı mantık olacak ( ben öyle yaparım muhtemelen merak ettiğim için indirir biraz oynar sonra silerim ).

 Ve sonunda Angry Birds Transformers, iOS için indirilmeye hazır

Angry Birds Transformers, iOS platformu için indirmeye sunuldu. Yaklaşık 94.5 mb boyutunda olan oyunun iOS versiyonunu buradan indirebilirsiniz. Oyunun Android cihazlara gelmesi beklenen tarih ise 30 Ekim.
 
5
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
0
0
0
0