Angry Birds'ün Yeni Oyunu :"Epic" Çıktı

2
0
0
0
0
Angry Birds'ün Yeni Oyunu :"Epic" Çıktı
Ravio firması Angry Birds: Epic adlı oyunu uzunca bir süre önce duyurmuştu ve nihayet oyun Ravio firması tarafından yayınlandı.
Ravio firması Angry Birds: Epic adlı oyunu uzunca bir süre önce duyurmuştu ve nihayet oyun Ravio firması tarafından yayınlandı. Bu sefer ki Angry Birds oyunu eski oyunlarına kıyasla çok daha farklı bir oynanışa sahip.

Angry Birds: Epic adlı bu oyun kızgın kuşları ve domuzları eski çağlara taşıyor. Angry Birds Epic'i bir RPG oyunu olarak sınıflandırmak mümkün olacak. İşin aslında Angry Birds: Epic Kanada ve Yeni Zelanda'da 3 ay önce çıkmıştı(Garip bir şekilde firmalar bu ülkelere oyunları daha önce çıkarıyor). Oyunda savaşlar sıra tabanlı olarak gerçekleşiyor. Hamle sırası size geldiğinde bir saldırı hamlesi yada başka bir hamle seçiyor ve düşmana uyguluyorsunuz. Bu mantık genel olarak sıra tabanlı olarak oynanan her RPG oyununda yer alan artık standardlaşmış bir oynanış şekli.

Oyunda kızgın kuşlar her zaman olduğu gibi domuzların peşinde. Bu sefer ki oyun domuzların hüküm sürdüğü "Domuz Adası" adlı bir yerde geçiyor. Oyunda her karakterin kendine özgü yetenekleri, avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Aynı zamanda her RPG oyununda olduğu gibi Angry Birds: Epic'te de karakterinizi geliştirme imkanı sizlere sunuluyor.

Kısacası Ravio firması Angry Birds adını sonuna kadar kullanmayı düşünüyor. Klask Angry Birds oyunları dışında Angry Birds Go'dan sonra şimdi Angry Birds Epic geldi muhtemelen ilerleyen zamanlarda Angiry Birds MOBA'sı filan da görürüz gibime geliyor. Son olarak Angry Birds Epic Android, iOS ve Windows Phone platformlarına yer almakta.

Oyunu aşağıda ki bağlantıdan indirebilirsiniz.
 
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0