• Anasayfa
  • Oyun
  • Rovio, Angry Birds Under Pigstruction İle Yola Devam Ediyor

Rovio, Angry Birds Under Pigstruction İle Yola Devam Ediyor

1
1
1
0
0
Rovio, Angry Birds Under Pigstruction İle Yola Devam Ediyor
Ortalığı kasıp kavuran ve hemen hemen bütün oyuncular üzerinde kalıcı bir etki bırakan Angry Birds’ün yeni oyunu piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Rovio’nun efsaneler arasına giren oyunu 2009’da iOS platformu için hazırlanmış ve kısa bir süre içerisinde bağımlılık haline gelmişti. 
Ortalığı kasıp kavuran ve hemen hemen bütün oyuncular üzerinde kalıcı bir etki bırakan Angry Birds’ün yeni oyunu piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Rovio’nun efsaneler arasına giren oyunu 2009’da iOS platformu için hazırlanmış ve kısa bir süre içerisinde bağımlılık haline gelmişti. 

iOS platformundan sonra hızını alamayıp Android, Windows Phone, BlackBerry ve Playstation gibi platformlarda da boy gösteren oyun tek bir versiyonla sınırlı kalmamıştı. Durmak nedir bilmeden geliştirilen oyunun bu zamana kadar 15’ten fazla versiyonu geliştirilmiş ve devamının geleceği de belirtilmişti. Bu haberlerin dedikodularla sınırlı kalmasını istemeyen Rovio, Angry Birds Under Pigstruction adındaki serinin devam niteliğinde olan oyunu kullanıcıların beğenisine sundu. Dinamik ve grafiklerinde gözle görülür değişikliğe gidilen oyunda asabi kuşlarımız, sapan başında dikelmek yerine alt bölümdeki kartlarda yer alarak görev zamanını bekleyecek. 
 

Ücretsiz olarak piyasaya çıkan oyunda uygulama içi satın alma seçeneği bulunuyor ve bu seçenek sayesinde kuşları kafanıza göre güçlendirip bölümleri daha rahat geçebiliyorsunuz. Eğer oyundaki değişiklikleri merak ediyorsanız Kanada App Store’da bulunan test sürümüne buradan ulaşabilirsiniz. 
1
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
0
0