• Anasayfa
  • Oyun
  • App Store'da 100 Oyun ve Uygulamanın Fiyatı 59 Kuruş'a Çekildi!

App Store'da 100 Oyun ve Uygulamanın Fiyatı 59 Kuruş'a Çekildi!

3
0
0
0
0
Apple'ın arada sırada yaptığı indirimlere bir yenisi daha eklendi ve Apple tarafından 100 ücretli uygulama ve oyun 0.59TL, yani 59 Kuruş gibi bir fiyatlandırma ile satışa sunuldu.
Apple'ın mobil uygulama mağazası olan App Store'da indirim dönemlerine arada sırada rastlarız. Bu sefer yine bir kampanya başlatan firma tüm dünya genelinde yaptığı indirimi ülkemize de getirerek 100 adet ücretli olan uygulama ve oyunu 0.59TL'ye çekti. 59 Kuruş gibi oldukça uygun fiyata çekilen oyunlar arasında Goat Simulator, Mass Effect Infiltrator, Angry Birds'ten birkaç oyun ve Need for Speed Hot Pursuit gibi oyunlar bulunuyor.

Ayrıca Most Wanted, The Amazing Spider-Man 2, LIMBO, EPOCH.2 gibi oyunlar ve Wheter Pro, GoodReader, Retromatic 2.0 ve Clone Camera Pro gibi uygulamalar da bulunuyor.Genel olarak biraz eski oyunlar bulunuyor olsa da 9mm, Plancon gibi daha yeni oyunlar da bulunuyor. Sonuç olarak birçok efsane oyunun yer aldığı bu indirim ile 59 Kuruş gibi bir fiyata birçok istediğiniz oyun ve uygulamayı satın alabilirsiniz.Bu indirimlere erişmek için cihazınızdan App Store'a giriş yaparak karşınıza çıkacak "100 Uygulama ve Oyun Şimdi Düşük Fiyatlarla" görseline tıklayarak beğendiğiniz oyunu satın alabilirsiniz.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0