• Anasayfa
  • Oyun
  • Ark: Survival Evolved Adlı Oyunda Açık Bulana 100 Dolar Ödül

Ark: Survival Evolved Adlı Oyunda Açık Bulana 100 Dolar Ödül

3
1
0
0
0
Steam’in son aylarda en fazla satanlar sıralamasında üstlerde bulunan Ark: Survival Evolved isimli oyun için çok ilginç bir kampanya başlatıldı.
Daha önce Google ya da Microsoft gibi dev teknoloji şirketlerinin, bulunan yazılımsal açıkları ortaya çıkaranlar için ödüllü yarışmalar yaptığından bahsetmiştik fakat bir oyun için böyle bir kampanyayı ilk kez duyduk.

Wil Card isimli oyun stüdyosu tarafından hala geliştirilmeye devam edilen Ark: Survival Evolved için oyuncuların ilgisini çekecek bir haber geldi. Şirketin Steam üzerinden yaptığı bir açıklamada, oyun içerisinde kendi yararlarına olacak bir hack yapabilen oyunculara 100 dolar ödül verileceği açıklandı. Fakat bu hilenin tamamen oyundan kaynaklanan bir hata ile yapılması gerekiyor, yani hile aimbot gibi olmayacak.Hala geliştirilme aşamasında olan bir oyun için oldukça iddialı bir açıklama yapan şirket, daha ilk günden bulunan açık sebebiyle bir kullanıcısına 100 dolarlık ödemesini gerçekleştirmiş. Kendilerine çok güvendikleri ortada, ama bence çok da fazla güvenmesinler. Çünkü yalnızca yazılım hatası bularak “ev geçindiren” insanların olduğu bir dünyada yaşıyoruz.
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0