• Anasayfa
  • Oyun
  • Arkadaşlarınızı İddiaya Girmeye Zorlayacağınız 5 Oyun

Arkadaşlarınızı İddiaya Girmeye Zorlayacağınız 5 Oyun

0
0
0
0
0
Hepimiz kendimize göre profesyonel oyuncuyuzdur. Bu 5 oyun, sizin gerçekten hangi seviyede olduğunuzu test ediyor.
Oyunların hepimizin hayatında farklı bir yeri vardır. Çoğu zaman sağlam bir vakit öldürme ilacı olarak baktığımız oyunların bazıları eğitici, bazıları kafa yakan, bazıları ise sinir kat sayımızı tavan yaptıran tarzdadır. 

Herkesin kendini sıkı bir oyuncu olarak gördüğü bu oyunlar bazen dostu dosta bile düşman eder. Bu haberimizde, arkadaşlarınızı iddiaya girmeye zorlayacağınız 5 oyunu araştırdık. Yaptığınız skorları ve iddiaların kazanan tarafını bize yazmayı unutmayın.

 

  Digital Trip


 

Beyin yakan oyunlar kategorisine rahatlıkla girebilecek bir oyun. Sayfayı açtığınızda karşınızı 3 tane kontrol seçeneği geliyor ve aklınıza yatanı seçiyorsunuz. Kırmızı yanan topa benzer objeyi yönettiğiniz oyunda karşınıza taşa benzer şekiller çıkıyor. Amacınız bu şekillerden kaçarak sağda solda bulunan altınları ve bonusları toplamak. Bana bu oyunlar hava gazı diyenleri buraya alalım. 

 

 ECHO
Press the start yazısına tıklayıp oyuna başladıktan sonra farklı seviyelerin olduğu seçeneklerden ilkini seçiyorsunuz. Oyuna başladığınızda ise size bir melodi veriliyor ve karşınızdaki şeklin içine aşağıda bulunan objeleri yerleştirerek en başta verilen melodiyi tekrarlamanız isteniyor. İlk 2-3 bölüm gayet basit ama sonraki bölümler için gerçekten çelik gibi sinirleriniz olması gerekli. Çelik dediğin şarkıcıdır bana koymaz diyenler buraya yanaşsın. 
 

 4irpucks
Bildiğiniz ‘Japon kale’ mantığıyla oynanan hava topu oyunu. İsterseniz tek kişilik isterseniz de ‘multiplayer’ seçeneğine tıkladıktan sonra karışınıza çıkan linki arkadaşınıza atarak sabaha kadar kapışabilirsiniz. Benim göbek adım hava topu diyenler buraya tıklayabilir.

 

 Ballkeeper
‘Click to start’ yazısına tıkladıktan sonra oyuna başlıyoruz. Oyuna başladığınız anda fare imleciniz devre dışı kalıyor ve sağ sol yaparak kutuların oluşturduğu daire şeklini hareket ettiriyoruz. Amacınız topun daire dışına çıkmasını engelleyerek en yüksek puanı yapmak. Bir süre sonra oyun hipnotize ettiği için işiniz gayet zor bizden söylemesi. Yine de ben kaşınıyorum diyorsanız buraya tıklamamak için ortada hiçbir sebep yok. 
 

 Free Rider
İnternette bulabileceğiniz bisikletle sağdan soldan atlamalı oyunların oldukça zor bir versiyonu. Sayfa açıldığında aşağıdaki seçeneklerden istediğiniz bölümü seçerek oyuna başlıyorsunuz. Amacınız gayet anlamsız yerlerde bulunan yıldızları toplamak. Ama olaylar ne yazık ki sandığınız kadar kolay ilerlemiyor. Buraya tıklayarak kendinize sinirlerden sinir beğenebilirsiniz. Unutmadan, oyunda kendi parkurunuzu kendiniz çizebiliyorsunuz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0