Asphalt Drive Yayınlandı!

0
0
0
0
0
​Gameloft’un merakla beklenen mobil oyunu Asphalt Drive, indirmeye sunuldu. Oyunda klasik yarışma dışında akrobatik hareketlerle aksiyon dolu bir deneyim yaşayacaksınız.
Gameloft’un merakla beklenen mobil oyunu Asphalt Drive, indirmeye sunuldu. Oyunda klasik yarışma dışında akrobatik hareketlerle aksiyon dolu bir deneyim yaşayacaksınız.
 
Oyunda 80’li yılların California’sında bir kanun kaçağını canlandırarak polislerden kaçmak için mücadele edeceksiniz. Oyunun isminden de anlayacağınız üzere asfalt bir yol üzerinde polislerden kaçarken rampaların üzerinden uçarak akrobatik hareketler yapıp puanlar kazanacak, takla atarken ya da yol kenarında bulunan reklam panolarını parçalayarak yolunuza devam edebileceksiniz.


 
Oyunun grafikleri oldukça kaliteli ve yarış esnasında çalan müzikler oyuna “cuk” oturmuş. Oyunda kazandığınız paralarla yeni bir araba satın alabilir, mevcut arabanızı modifiye ederek daha hızlı bir hale getirebilirsiniz.
 
Android işletim sistemine sahip olanlar buraya, iOS’a sahip olanlar  buraya, Windows Phone'a sahip olanlar ise buraya tıklayarak oyunu ücretsiz bir şekilde akıllı telefonlarına yükleyebilirler.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0