• Anasayfa
  • Oyun
  • Assassin’s Creed Filminin Senaryosu Duyuruldu

Assassin’s Creed Filminin Senaryosu Duyuruldu

0
0
0
0
0
Assassin’s Creed fanlarının yakından takip ettiği haberler yalnızca oyunla alakalı değil. Bilindiği gibi yakında oyunun birde filmi çıkacak. Fakat film hakkında ortalıkta dolaşan haberler oldukça az sayıdaydı. 
Assassin’s Creed fanlarının yakından takip ettiği haberler yalnızca oyunla alakalı değil. Bilindiği gibi yakında oyunun birde filmi çıkacak. Fakat film hakkında ortalıkta dolaşan haberler oldukça az sayıdaydı. 

Bugüne kadar birçok farklı karakteri değişik şehirler ve yıllarda kontrol etme fırsatı bulduğumuz oyunun filmi de kendine has bir dönemi konu edinecek ve hiç görmediğimiz bir karakterin maceralarını izleyeceğiz. İlk üç oyun ve ek görev paketlerinde olduğu gibi iki farklı dönemi işleyecek olan filmde, Michael Fassbender iki dönemde de oynayacak. Gelen bilgilerin en dikkat çekicisi de bu olsa gerek. Çünkü günümüzde idama mahkum edilmiş birini canlandırırken, geçmişte Aguilar de Agarorobo adındaki bir suikastçıyı oynayacak.Unutmadan Tomas de Torquemada’nın kötü karakter olarak yardımcı oyuncu rolünde yer alacağını da belirtelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0