• Anasayfa
  • Oyun
  • Assasin's Creed'in Yeni Oyunu Sızdırıldı

Assasin's Creed'in Yeni Oyunu Sızdırıldı

3
0
0
0
0
Assasin's Creed'in Yeni Oyunu Sızdırıldı
Ubisoft firmasının göz bebeklerinden olan Assasin’s Creed oyun serisinin 2015 yılında Xbox One, Play Station 4 ve bilgisayar için çıkacak yeni oyunu teknoloji ve oyun sitesi Kotaku tarafından medyaya sızdırıldı.
Ubisoft firmasının göz bebeklerinden olan Assasin’s Creed oyun serisinin 2015 yılında Xbox One, PlayStation 4 ve bilgisayar için çıkacak yeni oyunu teknoloji ve oyun sitesi Kotaku tarafından medyaya sızdırıldı.
.
Assasin’s Creed: Victory olarak sunulacak oyunun Victoria Dönemi (19. yüzyılın ikinci yarısı) Londra’sında  geçtiği öğrenildi.

Geçtiğimiz ay Unity adlı oyunlarında çıkan hatalardan dolayı sıkıntılar yaşayan firma, sızdırılma olayını doğruladı ve bu durumdan ötürü yaşadıkları üzüntüyü dile getirdi. (dün de (şuradaki haberde anlatmıştık) buna benzer bir durumla karşılaşmıştık. iyice havası kaçmaya başladı bu mevzununda)
 
Görsellerinden edindiğimiz bilgilere göre kıyafet değiştirme, yeni kanca gibi detayların bulunduğu oyun, firmanın 2015 yılı içerisinde çıkaracağı tek oyun olarak biliniyor.

 
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0