• Anasayfa
  • Oyun
  • Assassin's Creed Unity Hangi Dönemde Geçecek

Assassin's Creed Unity Hangi Dönemde Geçecek

0
0
0
0
0
Assassin's Creed Unity Hangi Dönemde Geçecek
Ubisoft tarafından geliştirilen Assassin's Creed oyun serisinine yeni bir oyun geliyor. Assassin's Creed Unity adlı bu oyun yine Ubisoft tarafından; PS4, Xbox One ve PC platformları için geliştiriyor.
Ubisoft tarafından geliştirilen Assassin's Creed oyun serisine yeni bir oyun geliyor. Assassin's Creed Unity adlı bu oyun yine Ubisoft tarafından geliştiriyor. Oyun şu anda Alfa test aşamasında. Bildiğiniz üzere Assassin's Creed serisinin oyunları genel olarak farklı dönemlerde geçmekte ve farklı karakterleri konu almakta. Haliyle Assassin's Creed Untiy de bir önceki oyuna göre farklı bir dönemde geçecek. Yeni Assassin's Creed oyunu Fransa devrimini konu alacak. Özellikle Ubisoft firmasının Fransız asıllı bir firma olduğunu düşünürsek Assassin's Creed Unity'nin hikayesi konusunda ince eleyip sık dokuyacaktır.

Ubisoft firması Assassin's Creed Unity adlı bu oyunu yenil nesil oyun konsollar olan Playstation 4, Xbox One ve tabi ki PC platformu için geliştiriyor. Assassin's Creed Unity adlı bu oyunun net çıkış tarihi belli olmasa da 2014 yılının sonlarına doğru çıkış yapması bekleniyor. Fransız ihtilalini konu alacak olan yeni bir Assassin's Creed oyunu kesinlikle ilginç olacaktır. Ancak öyle umut ediyoruz ki Assassin's Creed serisinin son zamanlarda oynanış açısından birbirini tekrar etmesi Assassin's Creed Untiy ile birlikte son bulur ve daha yenilikçi bir Assassin's Creed oyunu ile karşılaşırız.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0