• Anasayfa
  • Oyun
  • Asus'tan Ekran Kartı Alana Far Cry Primal Hediye!

Asus'tan Ekran Kartı Alana Far Cry Primal Hediye!

1
0
0
0
0
Asus, başlattığı yeni bir kampanya ile Asus tarafından sağlanan GeForce ve AMD ekran kartlarından alanlara Far Cry Primal hediye ediliyor.
Eğer aranızda ekran kartını yenilemek ya da yeni bir sistem toplamak isteyenleriniz varsa size güzel bir haberimiz var. Çünkü Asus, başlattığı bir kampanya ile Asus markalı ekran kartı alanlara Far Cry Primal hediye ediyor.

Tabii bu durum her ekran kartı için geçerli değil. En azından Far Cry Primal'ı çatır çatır oynatabilecek ekran kartlarına bu seçenek eklenmiş. Kısıtlı bir süre için ASUS GeForce® GTX Titan X / Titan Z / 980 Ti / 980 / 970 veya Radeon™ R9 FuryX / Fury / Nano / 390X / 390 ekran kartlarından birini satın almanız halinde Çin ve Fransa hariç tüm dünya genelinde geçerli olan bu kampanya ile ekstadan bir oyuna sahip olabilirsiniz.Eğer 15 Şubat'tan itibaren 30 Nisan'a kadar yukarıda belirttiğim ekran kartlarından birini almış iseniz veya almayı planlıyorsanız, aldıktan sonra buradaki bağlantıdan promosyon sitesine giderek ekran kartınızın PPID ve seri numarasını girmeniz gerekiyor. Ardından Asus hesabınıza giriş yapmanız ve hesabınız yoksa yeni bir hesap açmanızın ardından ücretsiz olarak Far Cry Primal koduna sahip olacaksınız.

Görünüşe göre sağlam bir sistem toplamak isteyenlere ya da elindeki sistemi upgrade etmek isteyenleriniz varsa güzel bir fırsat olabilir.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0