• Anasayfa
  • Oyun
  • Avengers'ın İptal Edilen FPS Oyunundan Görüntüler Yayınlandı...

Avengers'ın İptal Edilen FPS Oyunundan Görüntüler Yayınlandı...

0
0
0
0
0
İptal edilmesi ile birlikte yüreğimizi dağlayan Avengers oyununa ait oynanış görüntüleri yayınlandı.
Sinemayı kasıp kavuran Marvel, benzer durumu bir dönem birkaç iyi oyunla oyun dünyasında da yapmaya çalışmıştı. Özellikle ''Marvel: Ultimate Alliance'' serisi güzel bir başarı yakalamıştı. Ardından Thor'un, Captain America'nın oyunları da iyi beğeni toplamıştı.

Ancak bu durumun bir türlü devamı gelmedi. Daha doğrusu Marvel, oyun seçeneğini mobil cihazlardan yana kullandı ve sinematik evreni ile paralel oyunları mobil cihazlara uyumlu şekilde geliştirdi.Fakat bir dönemler Marvel, oyun sektörünün de lideri olma konusunda ciddi bir adım atmış, hatta direkten dönmüş. Birkaç yıl önce oyun dünyasının devi THQ ile anlaşan Marvel, ''The Avengers''ın first-person süper kahraman oyununu yapmak için kolları sıvamış. Evet, bildiğiniz Avengers'ın fps oyunu.

Hatta oyunun konusu sinematik evrenle paralel olacak, ancak içerik olarak Marvel'ın geniş karakter yelpazesi de yer alacakmış. Yani ortada yine bir Avengers olacak, ancak tıpkı Ultimate Alliance'daki gibi onlarca Marvel karakteri bulunacakmış. Marvel'ın efsane serilerinden olan Secret Invasion'ın temel konu olarak ele alınması planlanan oyunla alakalı konsept çizimler, grafik testleri, karakterlerin yetenekleri, mimikleri gibi pek çok detay da hazırmış.Ancak bir sebepten ötürü bu efsane olabilecek oyun gerçeğe dönüşmemiş. Oyun eğer tamamlanabilseydi Xbox 360, PS3, PC ve Wii U gibi platformlara sunulacaktı. Fakat bize ondan geriye bir tek bakıp bakıp içlendiğimiz bu video kaldı. Kim bilir, belki bir gün Marvel tekrardan oyun aşkını yakar ve efsane bir fps oyun ile karşımıza çıkar...
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0